Kanal İslam Frekansı 2014 Turksat Yeni Güncel Uydu Şifreleri Kodları

2013 2014 Kanalı İslam izle seyret, İslami Müzik Kanalı yeni uydu Frekansı Yeni Türksat 3A Kanal İslam uydu şifreleri, Türkiye'nin sevilen ve büyük ilgiyle takip edilen televizyon kanallarından biri olan Kanal İslam canlı yayın hizmetlerini internet üzerinden online olarak a sunmaktadır. Bu yazımızda kanalın yeni uydu frekansları Türksat 1C/2A/3A at 42.0°E üzerinden yayın yapan Kanal İslam frekans kodları hakkında bilgi sunmaya çalışacağız.

İlerleyen yazılarımızda Kanal İslam günlük yayın akışı ve haftalık yayın akışı bilgilerini de sunacağız. Ayrıca dizileri hangi günlerde yayınlanıyor. En sevilen yeni yarışma ve eğlence programları ile birlikte Kanal İslam anahaber bülteni yayın saatleri günleri tarihleri gibi detayları da sizlere aktaracağız.

Dilerseniz Bilgiozetim.com TV Dünyası kategorimizi ziyaret ederek popüler dizilerin oynucu kadrosu ve Biyografi bölümümüzden de sevilen oyuncuların hayatları hakkında vikipedi blgilerine ulaşabilirsiniz.

Kanal İslam Türksat 2013 2014 Uydu Frekansları
Frekans Polarizasyon    Kapsama   SR  FEC V-PID A-PID  Uydu
Kanal İslam resmi web Sitesi üzerinden online yayın hizmeti sunmaktadır. Kesin uydu yayını verdiği taktirde frekans bilgileri eklenecek. Adres ve Telefon netleştiğinde sizlere sunacağız.


EmoticonEmoticon