Key Ödemeleri 2014 TC Kimlik No ile Sorgula Öğren Ne Zaman Yatacak?

2013 TC Kimlik No ile Key Ödemesi Sorgulama

2014 Ocak şıbat mart nisan mayıs haziran temmuz ağustos Key Ödemeleri ne vakit? Yeni Key Ödemesi Hangi Tarihte Hangi Bankadan Yapılacak?
En ahir 2013 KEY ödemeleri, Türk vatandaşlarına TC hüviyet no ile yapılacak. Yabancı tebaalı yurtdaşlara ise elde ettikleri ülkenin yabancı kimlik numarası yada vergi hüviyet numarası ile yapılacak. Belirlenen Key ödemeleri Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası vasıtasıyla yapılacak. Hak sahipleri Iey ödemelerini 8 Ekim 2013 zamanı haysiyetiylekeyodemeleri.comfotoğrafı internet sayfasından sorgulayabilirler. Bigiozetim.com ailesi olarak alakalı sorgulamayı kolaylıkla yapabilmenizi temin etmek maksadıyla Key ödemeleri sorgulama sistemini yayınladık.

2014 KEY Ödemesi Almaya Hak Kazananlar Ölmüş/ Hayatını Kaybetmişse Ne Olacak?
Ödemeye hak kazanan şahsın ölümü niteliğinde şahsın fotoğrafı mirascılarının çıkartacağı kalıtım ilamın vesilesiyle şahsen yahut vekaleten meydana getirilen başvurular yardımıyla ödeme yapılacak. 8 Eylülden itibaren Y sene içinde alınmayan tüm ödeme hakları Hazineye duracak.
En Son Key Ödemeleri
hafta temmuz ayı içinde yapılmıştı. Alt kısımdaki sorgulama sayfası vesilesiyle bir önceki 2010 2011 2012 2013 2014 yılları aralığında meydana getirilen bütün key ödemeleri malumatlarına tek bir noktadan TC hüviyet no ile ulaşabileceksiniz. Konu ile alakadar mesele hayatta olan takipçilerimiz alt kısımdaki yorum kısmı vesilesiyle problemlerini paylaşabilir ve deneyimli takipçilerimizden muavenet alabilirler. 
Buradan 2014 key ödemesi sorgulama yapabilirsiniz..


EmoticonEmoticon