Merkel'in Yatağına Giren Türk Volkan T Kimdir Vikipedi Resimleri

ALMANYA'yı ayağa kaldıran vakayla alakalı iddia makamının hazırladığı fezlekede Temmuz ayında yaşananların ayrıntıları da meydana geldi. Merkel'in uçağına gizlice binen ve yatağına giren Türk genci Volkan olay oldu.
Volkan T. isminde 25 yaşındaki bir Türk genci geçen sene Merkel’in Köln/Bonn Havalimanı'nda hangara çekilmiş durumda yer alan uçağına l altından girmiş olduğu için gözaltına alınmıştı.
Bir anda ülke gündemine oturan ve Merkel’in güvenliğiyle alakalı tartışmalara yol açan Türk genci şimdi mahkemede hesap verecek.
Olayın üstünden A ay geçtikten sonrasında Volkan H. ile alakalı tahkikat tamamlandı ve dava açıldı.
 UÇAĞI ÇALIPTIRIP YATAĞINA GİRDİ
Savcılık yönünden hazırlanan fezlekede olayın tam olarak ne şekilde gerçekleştiği kanalizasyonu de detaylı bir halde bölge elde etti.
Sanığın verdiği ifadelere nazaran, vaka günü askeri giysilerle havalimanına gelen Volkan H. kapıdaki görevlileri asker olduğuna inandırdı ve anca uçağın bulunmuş olduğu hangara geçti.
Hangarın kapısını kapadıktan sonrasında burada kıyafetini değiştiren Türk genci, uçağa girdi ve aracı uçuşa amade duruma getirdi bununla birlikte havalandırmadı.
Durumun ayrım edilmesinden sonrasında hangara giren emniyet görevlileri söz mevzusu kişiyi Şansölye’nin uçaktaki yatağında uyurken buldu ve gözaltı yapıldı.
Savcılık tutanağına nazaran ruhsal sorunları olduğu tespit edilen gencin adımbaşı olarak müşahede aşağısında tutulması isteniyor. Volkan H.’nin şizofreni iyileştirilmesi göreceği belirtiliyor.


EmoticonEmoticon