Müslüman Olan Yabancı Ünlüler 2015 Sonradan İslamiyeti Seçenler

İslamiyeti seçen ünlü isimler 2015 Müslüman olmaya karar veren ünlülerin adları. Tanınan Yabancı oyuncular müslüman mı? Müslüman olan, şarkıcılar, mankenler, rapcılar, popçular, ünlü düşünürler. İslamı seçen futbolcular, aktörler, müzisyenler, yazarlar, sinema oyuncuları, profesözler, papazlar. 2015 Müslüman olan sanatçılar kimler edindiğimiz liste uzun sizler de inceleyebilirsiniz. Müslüman olan hristiyanlar, yahudiler, budistler, Almanlar, Avusturalyalılar, Amerikalılar, Fransızlar, İngilizler, Ruslar, Yunanlar, Asyalılar, Çinliler, İtalyanlar, Meksikalılar, Afrikalılar, israilliler ve daha fazlası
İslamiyeti seçen yabancı ünlüler her geçen gün artıyor. Daha önceleri sapkın bir yaşam tarzı ve paraya önem veren ve sürekli bolluk içerisinde yapayan bu yabancılar Allah tarafından İslam dini ile şereflendiriliyor. Kimler yokki bu İslam dini ile tanışan ve büyüyenen yabancı isimler arasında.
Bir zamanlar yeşil dolarlar, uyuşturucu, kadın gibi illetler arasında gidip gelen, hayatlarını bu şekilde tüketen yetişkin ya da genç bir çok yabancı ünlü Müslümanlığı seçti. Bizlerde merak edenler için Müslümanlığı seçen ünlülerin isimlerini sizlere aktarmak istedik.

İslam Dini İle Şereflenen Yabancı Sanatçılar Listesi


EmoticonEmoticon