Nik Xhelilaj kimdir vikipedi kaç yaşında nereli boyu resimleri biyografi

Vikipedi Nik Xhelilaj Biyografi

 Her sevda bir veda yusuf kimdir hayatı hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız. Nik Xhelilaj doğum tarihi 5 Mart 1983 yılıdır. Nik Xhelilaj kaç yaşında 33 yaşındaki yakışıklı oyuncu Nik Xhelilaj boyu 185 cm üzeri kilosu da 80 kg civarındadır. Ünlü oyuncunun doğum yeri Arnavutluk'tur. Nik Xhelilaj sevgilisi kim var mı evli mi eşi kim facebook twitter hesabı araştırılıp eklenecek. Oyuncu Eğitim hayatını Tirana Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun olarak tamamlamıştır. Mesleği oyuncu, foto model, mankendir.

Nik Xhelilaj başarılı oyuncuğunu Türkiye'de adını duyuran Kayıp Şehir dizisindek performansıdır. Dünya genelinde gösterim alan ‘'The Albanian’' sinema filmindeki rolüyle 32. Moskova Uluslararası Film Festivali’nde, Priştine Uluslararası Film Festivali’nde ve 47. Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Oyuncu ödülllerini kazanmıştır.

Nik Xhelilaj Oynadığı Filmler Rol Aldığı Diziler Tiyatro oyunları

    Single Use 2005, Trishtimi i zonjës Shnajder 2005, Gjallë! 2009, Der Albaner 2010, Üç Yol 2013 filmleri Her Sevda Bir Veda, Kayıp Şehir dizilerii  Këmbanat e Muzgut, A Streetcar Named Desire, Tango oyunları dır.
Nik Xhelilaj Resimleri Foto Galerisi


EmoticonEmoticon