Onur Buldu Kimdir Vikipedi Boyu Kaç Yaşında Nereli Biyografi Resimleri

Onur Buldu Biyografi

Güldür güldür bilal kimdir? Güldür güldür Bilal boyu kaç yaşında vikipedi detayları. Güldür güldürdeki bilal nereli? Onur Buldu hayatı hakkında bilgiler sunmak istedik. Son zamanların merak edilen isimlerinden Onur Buldu vikipedi detaylarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Onur Buldu facebook ve Onur Buldu twitter hesaplarını da sizlere aktaracağız.

Bu biyografimiz de beyazperde ve dizi oyuncusu Onur Buldu hakkındaki detayları sizinle paylaşacağız. Onur Buldu ile alakadar tüm bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Onur Buldu kısaca hayatı, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Onur Buldu doğum tarihi1982 senesidir. 32 yaşındaki 170 cm boylarında, 70 kg civarında olan oyuncunun doğum yeri İstanbul ilimiz. Bilgiozetim.com, Eğitim hayatına mahallesindeki devlet mektebinde başladı daha sonra 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümünü okudu ve mezun oldu. Papatyam dizisindeki Çaycı Yusuf tiplemesi ile tanınır.

Onur Buldu dizi ve filmler; 

Ada: Aşk Geliyorum Demez, Zombilerin Düğünü, Eyvah, Eyvah, Güldür Güldür, filmlerinde ve Papatyam, Yalancı Romantik, Aşağı Yukarı Yemişlililer, Baydara dizilerinde oyunadı.

Onur Buldu Resimleri Foto Galerisi

4 yorum

Üstlendiği rolü hakkıyla yerine getirdiğini düşündüğüm bir oyuncu. Aynı zamanda sevilen biri. Allah yolunu açık etsin.

ben bu ünlüyü çok yakından gördüm

ayyy çok tatlı ve sevimli kendisi :D onu çoook seviyorum :D güldür güldürdeki bilal rolüyle de çook komik ve sevecen :D yerim onu beeen :D <33333

Ben guldurguduru bilal icin izliyorumm cok komik bide cok tatli rolune cok uygunn rolune cok iyi hazirlaniyor. Bu benimm cok hosuma gidiyor arasira bilal oynamiyor sinirleniyorumm o role bilal daha iyiolur diye hep dusunuyorum. insallah hep boyle olur


EmoticonEmoticon