The Next Step Oyuncuları Kadrosu İsimleri Konusu Özeti Fragmanı

2014 Bir Sonraki Adım dizisi Türkiye'de Kids TV The Next Step olarak yayınlanan dizi Ne zaman saat kaçta hangi kanalda başlıyor? Dizi jenerik müziği Jessica Lee ve Kit Knows'in söylediği şarkı adı "Stand Up"hakkında bilgiler. The Next Step dizisi oyuncu kadrosu. The Next Step oyuncularının gerçek isimleri. The Next Step dizi oyuncuları kimdir Family Channel ve BBC Worldwide aracılığıyla yapılma reality gösteri şeklinde meydana getirilen drama gençlik dizisidir. Ülkemizde ise Kidz televizyon tarafınca yayınlanmaktadır.

The Next Step Konusu

Dansçı olmak maksadıyla çalışan dost grubu mevzu alınmıştır. D ve A takımından oluşan stüdyoda tüm sene seçmeler uygulanmaktadır. Bu seçmelere bakılırsa bireyler D ve ya A takımına yerleştirilir. D ekibi ustalaşmış dansçılardan oluşurken A ekibi ise acemilerden kaynaklanır. Olaylar ise D takımındaki bireyler alanında oluşmaktadır.

Stüdyoda dönen entrikalar,arkadaşlıklar ve aşklar anlatılmaktadır. D takımındaki bazı kızlar iyi kızlar grubunu gurup kendi kurallarına nazaran hareket etmekte ve bir çok vakit takımın başına problemler açmaktadır. Diğer taraftan dans öğretmenleri tayfa maksadıyla çalışır ve takımın ilk hedefi yöresel yarışmaları kazanmaktadır.

 The Next Step Oyuncuları Adları Resimleri

Issac Lupien, Jordan Clark, Brittany Raymond, Victoria Baldesarra, Lamar Johnson, Jenifer Pappas, Samantha Grecchi, Brennan Clost, Zac Vran, Tamina Pollack Paris, Alexandra Beaton, Trevor Tordjman, 

The Next Step Dizi Karakterleri

Emily, tayfa kaptanı ve iyi kızlar grubunun lideridir. Kendini burun kıvırmamış kişiliğe sahiptir.
Riley, Emily'nin kız kardeşidir. İyi kızlar grubunun bir parçası olmuştur ama Michelle'yi savunduğu maksadıyla Emily yönünden gruptan atılmıştır. James'ten hoşlanmaktadır.
Chris, Sonraki Adım Stüdyosunda baş koreografidir. Takım üyeleriyle yakındır.
West, Hip Hop dansçısıdır.
Michelle, takıma sonradan katılan kızdır. Yeni taşınmış olduğundan oldukça alanı yoktur,fazlaca iyi bir dansçıdır. İyi kızlar özellikle Emily'nin kıskandığı ve istemediği kişidir.
Giselle, eski bir D ekibi dansçılarından bir tanesiydi. Her senenin başlangıcında meydana getirilen seçmeler akıbeti ilk kısımda A takımına düşmüş bu nedenden ötürü iyi kızlar grubundan çıkarılmıştır. Daniel ile iyi dosttur.
Hunter, ikinci sezonda D takımına katılmış bir dansçıdır.
Daniel, bale eğitimi almış dansçıdır. Giselle ile iyi dosttur.
Stephanie, Emily'nin en iyi dostudur. Emily'nin organize ettiği tüm mütenevvi planı düşüncesizce yapar. Caz dansçısıdır.
Kate, Sonraki Adım Stüdyosunun sahibi. Hevesli bir kadın tanışmandır.
James, grubun havalı dansçısıdır,genel anlamda asi tavırları vardır. Matematik dersinde iyi olmadığı amacıyla anası tarafınca stüdyodan ayrılması amacıyla baskı görmektedir. Riley'den hoşlanır.
Eldon, Emily'e aşık hatta obsesif dansçıdır.
Chloe, bale eğitimi almış dansçıdır. Dans parasını ödeyebilmesi amacıyla bir işte iş koşturmacasındadır. İyi kızlar grubunun bir üyesi olup saklı saklı Michelle'nin beraberinde olmuştur. En sonucunda bu reel ortaya çıkmıştır.
Tiffany, hip hop dansçısıdır. 1. sürem süresince Emily'nin beraberinde olmuş, iyi kızlar grubunun bir parçasıdır. Sezon finalinde Michelle'nin beraberinde olduğundan Emily ve Stephanie buna oldukça şaşırmıştır.

 The Next Step Canlı Dans Gösterisi Video izle

15 yorum

Kidz tv de yayinlaniyor super dizi

kidv tv de yayınlanıyor süper bişey

kanalın adını yanlış yazmışınız ama neyse kesinlikle süper dizi ingiltere de 3. sezonu veriliyor bizde hala 1 :(

ya yeni bolumler nerde:(

Lutfen yeni bolumler

2.sezon nerde yayaınlanıyor hangi kanall

Neden 2.sezon ve 3.sezon oynamıyor .1.sezonu izley e izleye artık her şeyi ezberledim . Artık diğer Sezonlar da oynasın ama yaaaa

Bu diziyide disney satın alıp maaf etti sanırım bi sezonda cbbc kanalında oynıyacak

Diğer ülkelerde Disney Channel yayınlıyor, Türkiye'de Kidz TV yayınlıyor henüz 2. ve 3. sezona geçemediler.

Ya kidz tv de yayınlanıyor ama saat kaçta ve hangi günler acaba bazen denk geldiğim oluyor izliyorum ama internetten bulamıyorum bölümlerini lütfen yardımcı olun yaa 😢😢

Yeni sezon yayinlayin artik lutfen

Haftaici hafta sonu hergun saat ucte tekrari satt yedi bucukta

ama eldon sonradan michelleye aşık olmuyomu?

kidz tv de sadece 1.sezon ve 2. sezon yayınlanıyor. internetten izleyin 1. 2. 3. 4. sezonları bu arada 4. sezon daha bitmedi. ve süper dizi filmini de izlemeyi unutmayın.

HARİKA BİR DİZİ!!
DİSNEY BİTTİĞİ İÇİN CANIM SIKILIYORDU ARTIK KİDZ TV İZLİYORUM😊


EmoticonEmoticon