Tony Hill Zayıflama Fitness Egzersiz Teknikleri Video izle 2014

Karen Tony Hill fitness video izle 17 Ocak 2014 Cuma Fox TV İsmail Küçükkaya Sabah haberleri programına katılan ABD’lı fitness ve alıştırma eğitmeni Tony Hill ve Karen Hill ikisi ABD’da en fazlaca aranan fitness antrenörleri içerisinde bölge alıyorlar. Tony Hill zayıflama metodları dvd videosunu indir ve izle işlemleri için online satış merkezlerini ziyaret edebilir ve satın alabilirsiniz.Tony Hill kimdir vikipedi kaç yaşında nereli hayatı hakkında bilgiler de sizler için paylaşılacak.
Bu sıralar Tony Hill fitness programı güçsüzleşmek, kilo bitirmek isteyenlerin aramış olduğu program oldu. Ünlü çift hazırladıkları alıştırma, fitness programı ve yeme içme programları hazırlıyorlar. Ülkemizde şimal-cenup dizisinin meşhur oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ baklava dilimli kaslarının oluşmasını elde eden Tony Hill alıştırma programı Karen Hill yeme içme programının sağlamasıyla beraber gündeme geldi. Ülkemizde sık olarak aranılan vaziyete gelen Tony Hill fitness programı güçsüzleşmek ve mükemmel bir bedene sahip olmak isteyenlere ümit ışığı oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ’un adaleli bir bedene kavuşmasında uygulanan alıştırma ve fitness programı hakkındaki Tony Hill ip uçları veriyor. Tony Hill doğru alıştırma programı ve doğru beslenmeyle istenilen bir beden yapısına kavuşmanın olası olduğunu bununla birlikte buna zihinle ve kalple inanmak icap ettiğini belirtiyor. Bunların beraberinde disiplininde olması icap ettiğini vurguluyor.
Tony Hill evvelce fitness yapmamış olan birinin profesöre gereksinimi olduğunun çizer bilhassa çiziyor. Sıkı Kalça için Çömelme Önerisi Tony Hill bayanlar genel sorunu olan kalça için çömelmeyi öneriyor. Eğer mükemmel bir kalçaya sahip olmak istiyorsanız. Vücudun başka bölgelerini de çalıştırmanız icap eder. Örneğin; göğüs, korur, omuz, sırt şeklinde yerleri de çalıştırmak gerekiyor. Daha samimi kalçalar için çömelme, şınav çeşidi kolay egzersizler yararlı meydana gelecektir.

Beslenme programının ehemmiyeti de unutulmamalı. Düz Karın için Gereken Kalori Miktarı Alınmalı Tony Hill hanımefendilere düz mide için beslenmenin önemine dikkat çekerek doğru beslenmek icap ettiğini belirtiyor.

Düz karına sahip olmak için samimi diyetlerden uzak durulması ve taze katılımı ihtiyaç duyulan kalorinin dibine düşülmemesi gerektiği önerisinde yer alıyor. Ayrıca yağ yakımı mevzusunda şu önerilerde yer alıyor. Egzersiz sırasında ve ondan sonra bir kaç yudum kıraathane içmek yağ yakmaya destek meydana gelecektir.

Kafeine ters hassasiyeti olan insanlara ters kahveden uzak durması mevzusunda uyarı ediyor. Antrenmanı aç iken etmek daha fazla etken meydana gelecektir. Tony Hill üstelik gün içinde 30 dakika kardiyo yapılmasını, Bilgiozetim.com kardiyo için en iyi vakit olarak sabah saatleri olduğunun üstünü çiziyor.
 Yapılacak olan kardiyo hareketlerini aynı aletle yapmanın mühim olduğunu belirtiyor. Disiplinli Çalışmak Kıvanç Tatlıtuğ temrin programı uygulanırken askeri disiplinde bir tahsil uygulandığını gövde yapısına gelişimine ve değişimine müsait alıştırma hareketleri seçilerek program hazırlandığını belirtti.
Seçilen alıştırma hareketlerinin rahat ve muhtelif olduğunu bu hareketlerin spor salonu olmadan yapılabilecek hareketler olduğunu altını çizdi. Beslenme programı için eşi Karen Hill yönünden sıhhatli yeme içme programı hazırlandı.

Tony Hill Önerileri Fitness programı ile birlikte yeme içme programı da değiştirilmeli Akşam saat:17:00′den sonrasında karbonhidrat tüketilmemesi icap eder. Meyve gün içinde yenmelidir. Düz bir karına sahip olmak için içkiden uzak durulmalıdır. Uygulanan alıştırma programı tertipli olarak yapılmalı, programa sadık kalınmalıdır. İstenilen neticeye gelmek için sabırlı olmak icap eder.

Tony Hill Fitness Video


EmoticonEmoticon