Ak Parti Yeni Seçim Şarkısı indir mp3 download (Yasal Yükleme)

2014 yılı seçin döneminin gelmesiyle partiler kendi albüm çalışmalarına başladı. Siyasi partilerin propaganda amaçlı bestelediği parti müziklerini yurdumuzun yetiştirdiği çeşitli müzisyenler ve Türk milletine ait bazı şarkıların emitasyonu ile gerçekleştirilmekte.

Her seçim dönemlerinde farklı parti müzikleri ve değişik albümlerle görmeye alışık olduğumuz siyasilerimiz AKP, CHP, DP, DSP, FP, MHP çekişmesi karşımıza daha neler çıkacak. Rakip partiler nasıl şarkılarla görsel meyda da hodri meydan diyecek hep birlikte göreceğiz. 
Ücretsiz olarak kar amacı gütmeyecek herhangi bir yasal yaptırım gerektirmeyen Uğur Işılak ak parti şarkısı bedava indir linki Sanatçının Resmi Facebook profilinde yayınlanmıştır.
Buradan 2014 Ak Partinin Seçim Şarkı Sözleri linkini ziyaret ederek daha önceki başlığımıza ulaşabilirsiniz. Akp yeni seçim şarkısını besteleyen sanatçı Uğur Işılak Biyografi sayfamızı ziyaret ederek müzisyenin özgeçmişi hakkında detaylara ve albüm çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

Uğur Işılak Resmi Facebook hesabı Facebook.com/UgurIsilak üzerinden paylaşılan YASAL MP3 linkine buradan ulaşabilirsiniz.


EmoticonEmoticon