Aylin Kontente kimdir vikipedi kaç yaşında nereli resimleri biyografi

Aylin Kontente Biyografi

BKM Güldür Güldür Burcu Yerler gerçek adı Aylin Kontente hayatı hakkında bilgier sunmak istedik. Aylin Kontente fotoğrafları oyunculuk başarısı sayesinde büyük ilgi görüyor. Aylin Kontente sevgilisi kim var mı ayrıca Aylin Kontente twitter facebook sayfası gibi detayları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

Aylin Kontente doğum tarihi 30 Haziran 1982 yılıdır. 31 yaşındaki 1.65 cm boylarındaki 50 kg ağırlığındaki tiyarto, sinema ve dizi oyuncusu Aylin Kontente doğum yeri istanbul ilimizdir. Aylin Kontente eğitim hayatına doğduğu şehirde başladı. Bilgiozetim.com 9 Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü'nden mezun olarak tamamladı. Başarılı ve güzel oyuncu Aylin Kontente, 18 Aralık 2012'de kendisi gibi oyuncu olan ve Güldür Güldür dizisinden tanıdığımız başarılı isim Alper Kul ile evlendi. Çiftin bu evlilikten 2012 yılı sonunda bir bebekleri oldu. Gelecek yazımızda Alper Kul Biyografi bilgilerini paylaşacağız.
Buradan Güldür Güldür Oyuncu Kadrosu konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Aylin Kontente Oynadığı diziler Filmler Tiyatrolar

Avrupa Yakası, Talih Kuşu, Kirpi, Kampüsistan, Ders: Aşk ve üniversite, "S" filmi Hande rolü, İnsanlar Alemi

Aylin Kontente Resimleri Foto Galerisi

Güldür Güldür Fragmanı Video izle

Aylin Kontente, 30 Haziran 1982 yılında doğdu. 9 Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü 2003 yılında mezun oldu. Oyun Atölyesi'nde çalışmaktadır.

4 yorum

COK KOMİK BİRİSİ SAGOLSUN VAROLSUN KARAKTERİNİ COK AMA COK SEVİYO COK BAYİLARAK İZLİYORUM BEGENMEYEN VARSA ONCE KENDİ KOMEDİ SEVİYESİNE BAKSİN O KADAR SEVİYORUM Kİ

Komedi seviyesimi o nedir yaw bi anlat hele bakalim beyninin hangi sinirlarina erisiliyor gorelim...

Komedi seviyesimi o nedir yaw bi anlat hele bakalim beyninin hangi sinirlarina erisiliyor gorelim...

Eşsiz bir kabiliyet böyle bir yeteneğin ülkemizde olması büyük şans..


EmoticonEmoticon