Bekir Develi kimdir vikipedi kaç yaşında nereli biyografi resimleri

Bekir Develi Biyografi

TRT 1 Keşif Zamanı sunucusu Bekir Develi vikipedi detayları şu şekilde. Bekir Develi doğum tarihi 1975 senesidir.  Bekir Develi doğum yeri ise Almanya’nın Bielefeld kentidir. Eğitim hayatının ilk dönemini Almanya'da tamamlamış daha sonra orta ve lise öğrenimini Türkiye Adana’ya gelmiş ve burada tamamlamıştır.
Bekir Develi özgeçmişi son olarak Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Almanca Öğretmenliği bölümü'nden mezun olarak eğitim hayatını noktalamıştır. Bekir develi evli mi sevgilisi var mı kim ya da kiminle evli sorularını da hemen yanıtlayalım. Kendisi evli ve 2 çocuk babasıdır. Bekir Develi twitter facebook hesapları iletişim bilgileri de araştırılarak yazımıza eklenecek.

Bekir Develi Kariyeri
Ropörtajları neşeli ve sempatik sunumu ile tanıdığımız başarılı isim amatör olarak çeşitli Tiyatro gruplarıyla sahne deneyimi yaşayan Bekir Develi, Dramaturg Yrd. Doç. Mete Tuncel’den oyunculuk dersleri aldı. 93-95 senelerinde Adana Özel Fm’de programlar sundu. ‘Gez Göz Arpacık’ adlı programı ile Medya Etik Konseyi’nin belirlediği 2011 senesi "En İyi Kültür Sanat Etik Ödülü'ne layık görüldü.
Bekir Develi Resimleri Foto Galerisi


Bekir Develi Sunduğu TV Programları
2007 senesinde Samanyolu Tv’de ‘Yola Düşenler’ isminde programı sundu. 40 bölümlük bu Küçük Asya programı ’Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği’nin 2007 En İyi Haber Aktüel Programı Ödülü’ne layık görüldü.

Anadolu’da Ramazan, Bayram Şekeri, Seçmen Ne Der, Elalem Ne Der, İstanbul’da Ramazan, Dünya’da Ramazan, Anadolu Gezgini, Kim Bilecek, Sütlü Kahve, Arife Tarif, Gez Göz Arpacık, Ramazan Sevinc adlı programları sundu.
Bekir Develi Standup Show Video izle


EmoticonEmoticon