Burak Özel Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında Nereli Resimleri Biyografi

Burak Özel biyografi detaylarını kısaca sizlere aktarmaya çalışacağız. Burak Özel vikipedi bilgileri şu şekilde, Milli sporcularımız arasında bulunan Burak Özel doğum yeri Tekirdağ ilimizdir. Doğum tarihi 1978 yılıdır. 23 Şubat 2014 Pazar günü bunalımda olduğu gerekçesiyle intihar ettiği haberleri ile gündeme gelmiş olan Burak Özel ölüm haberinin ayrıntıları şu şekilde. Ragıpbey Mahallesi No:77 evinde olsa olsa yaşıyan 35 yaşındaki Motorkros Türkiye Şampiyonu (Burak Ö) Motor bağlama halatı ile şahsı astı.

Akhisar’da İntihar: Ragıpbey Mahallesi No:77 evinde ancak yaşıyan 35 yaşındaki Motorkros Türkiye Şampiyonu (Burak Ö) Motor bağlama halatı ile şahsı astı.

Edinilen bilgiye göre, evinde sadece yaşıyan ve 2 yedigün evvel başkent’dan Akhisar’a gelen (B.Ö) 35 nedeni meçhul bir nedenle can sıkıntısına girdi. Evde ancak olan B.Ö evinin koridorunda doğalgaz borusuna bağladığı halat ile intihar etti.

Eve gelen dostlarının ölü bedeniyle karşılaşması üstüne vakası polise havadis verdi. Polis ve sıhhat ekiplerinin bitirdikleri kontrollerin akabinde Burak Ö.’nün cenazesi morga kaldırıldı. Olayla alakadar tahkikat başlatıldı.


EmoticonEmoticon