Çağdaş Kışlaoğlu Kimdir vikipedi kaç yaşında nereli kariyeri biyografi

Diş Doktoru Çağdaş Kışlaoğlu Biyografi

Her satış show televizyon kanalında yayınlanan Emel Acar ile En baştan programını izleyenler diş hekimi Çağdaş Kışlaoğlu 1979 yılında İstanbul'da doğmuştur. 35 yaşındaki başarılı uzman diş doktoru Cağdaş Kışlaoğlu vikipedi detayları şu şekilde. Güzel ve kesintisiz hitabı ile izleyiciler onu oldukça sevmiş oldu. Ne diyelim TV ekranına da oldukça yakışıyor. Zaten artık sensodyne Pronamel diş macunu reklamına da çıkıyor. Türkiye’de en fazla isim yapan ve başarılı diş doktoru diyebiliriz onun için.

Wakeboard, Snowboard, Scuba Diving,Yelken ve Doğa yürüyüşleri hobileri arasındadır. İstek Mezunlar Derneği Başkanı, Eurocircle Türkiye’nin kurucusudur ve ACP ( American Academi Of Cosmetic Dentistry) ‘ nin Türkiye’ den tek üyesidir

Site hakikaten oldukça profosyonel hem şahsı hakkındaki detayları yer ediniyor yaşam öyküsü özgeçmiş benzer bununla birlikte diş teknolojileri ve gelişmeler meydana getirilen uygulamalar ile alakalı geniş bir informasyon deposu. Bilgiozetim.com Tedaviler ve Diş videoları bölümüne da bakmalısınız. ve doğal olarak haberleşme adresi telefon numarası bilgilerde var olan klinik için. Muayene için buluşma elde etmek için komünikasyon adresi malumatlarını kullabilirsiniz. Tedavi paraları için de danışmakta yarar bulunmakta. Eğer klinikte Çağdaş beye iyileştirme olanlar mevcutsa tavsiye ve yorumları esirgemesinler lütfen.. Fiyatları ne alemde acep.
Çağdaş Kışlaoğlu Uzman tv sayfası ve Programları
Dişte Renk Değişiklikleri
Diş beyazlatma şekilleri nedir?
Kanal iyileştirilmesi diş rengini koyulaştırır mı?
Dişimdeki lekelenmeleri ne şekilde geçirebilirim?
Diş beyazlatıcı macunlar işe yarıyor mu?
Sigaradan meydana gelen diş sararması kalıcı mıdır?
Sağlıklı diş ne şekilde görünür?
Diş rengi sebep değişmiş olur?
Diş Plağı Hakkında Merak Ettikleriniz
Diş Plağı nelerdir ne şekilde yıkanır?
Diş plağı olmaması için ne şekilde beslenmeliyim?
Diş Etlerine Estetik Operasyonlar
Diş Eti Estetiği

Çağdaş Kışlaoğlu Resmi Websitesi :  estetikdishekimi.com
Çağdaş Kışlaoğlu Katıldığı televizyon programları
Esra Erol’la Evlen Benimle Fox TV – 27 aralık cuma takip et – haftanın kazananı Gülver hanım
Kemik yıkımı fazlaca olduğundan dolayı implant yerine Protez uygulandı
29 kasım takip et – haftanın talihlisi Zeliha
dişleri uzatma fonksiyonu ile Dudak dayanağı verildi, diş taşları ağartma, diş eti kanamalarını azaltma, Lamine ( hollywood gülüşü – Gülen ağız tatbik etmesi ), Diş beyazlatma akıbeti inanılmaz bir akıbet meydana geldi. Diş değişti Zeliha bambaşka biri oldu
 Çağdaş Kışlaoğlu Resimleri Foto Galerisi

Çağdaş Kışlaoğlu Diş Tedavisi Video izle

Başarılı diş hekimi Çağdaş Kışlaoğlu tedavi yöntemleri hastaları memnun kalanlar ve şikayetci olanlar yorumlarını paylaşabilirler.


EmoticonEmoticon