Can Ateş Meryem Uzerli Barıştı mı Barışacak mı Türkiye'ye Dönecek mi

Meryem Uzerli ve Can Ateş barıştı mı? İş Adamı Can Ateş ve Meryem Uzerli barışacak mı? Meryem Uzerli bebeği Lara babası Can Ateş'in kabul etmediği magazinler yazmıştı. Meryem Üzerli Türkiye'ye Döndü mü? Herkes umutla güzel haberi bekliyor. Bununla birlikte Meryem Uzerli'nin büyük bir korkusuzluk ile doğurmaya karar verilmiş olduğu bebeği doğdu. Meryem Uzerli bebeğine Lara adını verirken Can Ateş'in bundan sonraki adımları merakla umut ediliyor.

Almanya'ya ailesinin yanına giden Meryem Uzerli kızı Lara'yı dünyaya getirdi. Meryem Uzerli Muhteşem Yüzyıl'ın final çekimleri için bizim ülkemizde kamera önüne geçecek. Meryem Uzerli doğumu meydana getirdi oldu Türkiye'ye dönecek!

Can Ateş ile sevgili olduğu sırada evlilik dışı gebe kalan ve bebeğini doğum yapma hükmü çevre Meryem Uzerli, hamileliği boyunca yanlız kalmasına karşın kızı Lara'yı sıhhatli bir halde evrene getirdi.HABERİ FACEBOOK SAYFASINDAN PAYLAŞTI

10 Şubat senesinde doğmuş Lara bebek anası Meryem Uzerli'nin soyadını alacak. Bebeğinin evrene geleşini takip edenleri ile paylaşan Meryem Uzerli şu iletisi yayınladı;

Hoşgeldin bu dünyüya benim sevgili hayatım LARA UZERLİ. 10.02.2014'de doğdun. Ben Allahuteala'a o kadar teşekkür ediyorum ki sıhhatli dünyüyü geldin!!!

Ben Allahuteala'a teşekkür ediyorum. Çünkü bana kuvvet verdi. Seni birinci günden itibaren koruyabildim, yaşıyorsun!!! ve bi en büyük hediyem! Benim oldukça yakın dostum ana doğumda yanımdaydı ve bütün aileme, arkadaşlarıma ve Size teşekkür arzulamak isterim!!! Dilekleriniz için, sevginiz için fazlaca sağolun.
Meryem Uzerli Doğum Videosu izle


EmoticonEmoticon