Demet Akalın bebeğinin resimleri kaç paraya satıldı

Deme Akalım kızının fotoğraflarını ne kadara sattıı? Demet Akalın kızının adı Hira 3 kilo 70 gr ağırlığında 47 cm boyunda. Demet Akalın bebeğinin resimlerini neden sattı? sattı mı?

Bugün sabah vakitlerinde ilk bebeği Hira'yı kucağına platform Demet Akalın bebeğinin ilk fotoğrafını sattı.

Ünlü müzisyen Demet Akalın bugün sabah vakitlerinde ilk bebeği Hira'yı kucağına aldı. Hem Akalın'ın aynı zamanda kızı Hira'nın sıhhat halinin iyi olduğu öğrenildi.

Şarkıcı Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin kızları Hira hayata merhaba dedi. Doğum Maslak Acıbadem Hastanesi’nde sabah 09.55’te sezaryen ile meydana geldi.

Öğleden sonrasında Akalın’ın partneri Okan Kurt sağlık kurumu kapısında doğum ile alakalı bir izah etti. Kızlarının 3 kilo 70 gr ağırlığında 47 cm boyunda olduğunu vurgulayan Okan Kurt "Sağlığı fazlaca iyi. Çok heyecanlıyım ne diyeceğimi bilmiyorum" diye konuştu. Kızlarının annesine fazlaca benzediğini belirten Kurt, Demet Akalın’ın sıhhat halinin da iyi olduğunu beyan etti.

Doğum gerçekleşince kurban adayacağını daha da evvelki ifadelerinde söylemiş olan Okan Kurt, bir magazin muhabirinin bu laflarını hatırlatması üstüne "Hastane devleti destur vermedi. Ama 11 adet kurban işyerimde kesiliyor şu anda" diye konuştu.

Bebeğin fotoğrafını şu lâhza için paylaşmayı düşünmediklerini belirten Okan Kurt, "Nazara inandığımız için belirli bir müddet göstermeyi düşünmüyoruz. Daha sonrasında anası hüküm bitirecek fakat ilk 40 gün göstermeyi düşünmüyoruz" dedi.

Açıklamadan sonrasında medya mensuplarına teşekkür eden Okan Kurt şeker dağıttı

BEBEĞİNİN İLK FOTOĞRAFLARINI HAYIR İÇİN SATTI

Öte taraftan İHA'da bulunan habere göre, Hira bebeğin ilk resimleri 100 bin TL’ye satılırken, resimlerden elde edilecek gelirin hayır gayeli kullanılacağı öğrenildi.


EmoticonEmoticon