Face Sayfa Yönetimi Adıyla Kimlerin Paylaşımda Bulunduğunu Gör nedir?

Facebook 20 şubatta ne olacak? Face de Sayfa Yönetimi Adıyla Kimlerin Paylaşımda Bulunduğunu Görmek nasıl oluyor Türkçesi nedir? 20 Şubat itibariyle, yöneticilerin adları paylaştıkları gönderilerin ve yorumların yanında gösterilecek. Bunu Sayfanda yönetici görevi olan herkes görebilecek.

Birden insanlar benim sayfa yönetmenize yardımcı olursa, nasıl kim bir şey yayınlanmıştır görebilirim?

Bir sayfa yazı üzerine, gönderen kişinin adını bir sonraki tarafından gönderildi Sayfanızın adının altında listelenir. Bir Sayfa yorumum, www.bilgiozetim.com yorumladı kişinin ismi yanında tarafından Yorumlananlar yorumun altında listelenir. Senin Page yönetmenize yardımcı sadece insanların bu bilgileri görebilirsiniz unutmayın.


Ayrıca Sayfanın etkinlik günlüğüne mesajları gönderdi veya zamanlanmış kimin görebilirsiniz. Kendiniz veya Sayfada bir role sahiptir başka bir kişiye kaldırmak öğrenin.

Not: Bu ​​bilgiler sadece mesajların ya da 20 Şubat 2014 tarihinde veya daha sonra oluşturulan yorumlarına görünür olacaktır. Bu özellik şu anda herkes için geçerli değildir. Yani herkes yaptığından sorumlu olacak, herkesin kimliği ortada olacak falanca bunu paylaştı falanca şunu paylaştı diye o zaman kimse saklanarak kafasına gömre paylaşım yapamayacak. Tabi sahte hesap açıp admin yapıp paylaşımları o şekilde yapabilme olanağı hala cazip bir seçenek olacak :)


EmoticonEmoticon