Hilal Altınbilek Kimdir vikipedi boyu kaç yaşında kilosu nereli resimleri biyografi

Hilal Altınbilek Biyografi 

Karagül özlem gerçek adı Hilal Altınbilek doğum tarihi 21 Ocak 1991 yılıdır. Doğum yeri egenin incilerinden İzmir ilimizdir. Mavi gözlü, kahverengi saçlı 165 cm boyundaki 23 yaşındaki Hilal Altınbilek kilosu 45 kg civarındadır.
Hilal Altınbilek sevgilisi kim evli mi sevgilis var mı ve ayrıca Hilal Altınbilek twitter facebook hesabı gibi bilgileri araştırıyoruz. Hilal Altınbilek eğitim hayatına doğduğu şehir İzmir'de başlamıştır ve ilkokul döneminden beri oyunculuk ile ilgilenmiş çeşitli tiyatrolarda roller almıştır. MSM Actor Studio’da oyunculuk eğitimi almıştır.
Güzel oyuncu Ayrıca Çağdaş drama topluluğundan ve Ali Haydar Elçığ oyunculuk eğitimi'de almıştır. Fox TV ekranlarında izlediğimi Bilgiozetim.com Derin Sular dizisinde İren karakterini canlandıran oyuncu bu sayede tanınmıştır. Ayrıca güzel oyuncu dünyaca ünlü Amerika'lı aktör Angeline Jolie'ye benzetilmektedir. Güzel Oyuncu hayatı hakkında kısa bilgiler bu şekildedir kendisi hakkındaki düşünce yorum ve mesajlarınızı alt kısımdan paylaşabilirsiniz.

Karagül Özlem Hilal Altınbilek Resimleri Foto Galerisi

Hilal Altınbilek Mesut Akusta Video izle


EmoticonEmoticon