Kayahan kanser mi hastalığı nedir Kayahan ölecek mi?

Kayahan kanser mi 2014 kayahan ölüyor mu? Şarkıcı Kayahan öldü mü? Müzisyen kayahan vikipedi. 1990 senesinde bacağında çıkan yağ bezesiyle kötü huylu tümöre yakalandığı ayrım edilen ve altı ay yaşam biçilen meşhur müzisyen Kayahan, 2 defa yenmeyi başardığı hastalıkla tekrar savaşım ediyor.

Şu aralar haftada dört gün kimyasal tedavi iyileştirilmesi kabul eden usta sanatçı, “Sağlığım oldukça iyi hamdolsun. Şükredilecek fazlaca şey mevcut. Bu rahatsızlığı tetikleyen en büyük şey bunalım. Moralim oldukça iyi. Şimdilik olsa olsa bu kadarını belirtebilirim” dedi. Tedavisi esnasında kof durmayan Kayahan, bir albüm emek harcaması içinde olduğunu da deklare etti.

Bir tribüte albüm çıkarmak istediğini vurgulayan Kayahan, Ayselim albümünün prodüktörleri Samsun Demir ve Murat Yıldırım‘la müzakere yaptığını anlattı.
Albüm ile alakalı daha çok data vermekten kaçınan Kayahan, “Sözleşme daha fazla bitmedi. Güzel bir tribüte albümü olacağına inanıyorum” diye konuştu.

Albümün prodüktörü Murat Yıldırım ise “Ayselim albümünde olduğu benzer bu albümde de mühim adlar Kahayan parçacıkları okuyacak. Bilgiozetim.com Ayrıca Kayahan dünya genelinde bir adla de düet meydana getirecek. Albümde fazlaca sürpriz adlar bölge alacak. Bir fazlaca yıldız Kayahan’ın albümünde olmak istiyor” dedi.Usta bestecinin Geceler, Yemin Ettim, Odalarda Işıksızım, Esmer Günler, Gözlerinin Hapsindeyim ve Mor Menekşe benzer dillere pelesenk olmuş bir hayli şarkısı yer alıyor.

Tribute albümü nelerdir?
Ustaya hürmet manasında, diğer şarkıcıların o ustanın şarkılarını şahsı yorumlarıyla söyledikleri albüm.

kaynak: BugünEmoticonEmoticon