Kedi Katili Can Aksoy Adel Tilkal Kimdir Açıklaması Resimleri

Canlı canlı kedinin bağırsaklarını deşip sonrada bunu marifetmiş gibi bunu videoya alıp aklınca eğnenen katil 300 tl kefaletle serbest bırakıldı. İşin ilginci sevgilisi olduğu iddaa edilen şahsında bu satanist ayinlerde çekilen şeytan yıldızı pentagram ortasına kedinin kesilmiş kafasının bulunduğu fotoğraflarda Adel Tilkal adıyla twitter'da paylaşıldı. Edilen Sosyal basın Mustafa Can Aksoy isminde caninin yaptıklarını katı bir üslupla tenkit etti.  İlk evrede hayvan sevenler aracılığıyla yoğun eleştirilere maruz kalan Mustafa Can Aksoy’a reaksiyonlar çığ benzer büyüdü. Öyle ki Mustafa Can Aksoy twitterde tt oldu.
Bu olayların hemen sonra takipçilerimiz yönünden Mustafa Can Aksoy Kimdir, Mustafa Can Aksoy nereli, Mustafa Can Aksoy kaç yaşlarında, Mustafa Can Aksoy hangi bölümde hangi şehirde okuyor, kedi katili mustafa vereli aksoy fotoğrafları, Eskişehir'de okuyan Zonguldaklı olduğu söylenen şu anda ise Bolu'da akrabalarının yanında olduğu idda edilen Cani Mustafa Can aksoy fotoğrafları, Mustafa Can Aksoy Osman Gazi Ünversitesi hangi kısım tarzında sualler aldık. Siz kıymetli takipçilerimizin sorularını cevapsız bırakmamak adına bizler de kediye böyle eziyet ettiği vahşetle tt olan Mustafa Can Aksoy kimdir malumatlarını sizlere paylaşıyoruz.
Can Aksoy 300 Lira Ceza Aldı Haberi Video izle
Adel Tilkal'ın Facebook hesabı üzerinden yaptığı kamuoyu açıklamasını da tarafsız olarak paylaşmak isteriz.

"ESKİŞEHİRDE YAŞANAN ELİM OLAY HAKKINDA KAMUOYUNA AÇIKLAMALARIMDIR
Bilindiği üzere Mustafa Can AKSOY adındaki şahıs yaşadığı Eskişehir’de kedisine şiddet uygulayarak öldürmüş ve bunu da videoya çekerek bazı kimselerle paylaşmıştır. Bu olay Türkiye gündeminde yer almış ve kamuoyunun tepkisine yol açmıştır. Maalesef ilgim olmamasına rağmen ve olayı tamamen sosyal medya üzerinden öğrenmeme ve ifşa etmeme rağmen olaya adım karıştırılmıştır. Bu nedenle spekülasyonlara son vermek amacıyla olayın ayrıntılarını sizlerle paylaşmak istiyorum.
1- Mustafa Can AKSOY’u sadece sosyal medyadan tanırım, kendisi ile şahsen görüşmüşlüğüm konuşmuşluğum yoktur. Ben Adana’da yaşamaktayım ve hayatımda Eskişehir’e hiç gitmedim. Anılan şahısla aramda duygusal bir ilişki asla olmamıştır.
2- Olay şöyle gelişmiştir ; 17.11.2013 tarihinde sosyal medya üzerinden görüştüğüm Mustafa Can AKSOY hayvanlara şiddet uygulanmasını kınadığım bir paylaşımım üzerine “ bu da bir şey mi ben sana bir video göndereyim de için ürpersin” deyip WhatsApp üzerinden malum görüntüleri bana göndermiştir.Gelen görüntüler üzerine dehşete kapılarak mesajla kendisine bu görüntülerin gerçek olup olmadığını ve eğer gerçek ise böyle bir şeyi nasıl ve neden yaptığını sorduğumda “ yatağıma pisledi ondan yaptım” demiştir.
3- Olayın vahşeti nedeniyle üzerine çok korktum ve olayın üzerine gidemedim ama sürekli olarak beni bu görüntüler rahatsız etti. İlerleyen zamanda bu olayı L… ve D… İsimli arkadaşlarımla görüştüm ve rahatsızlığımı ve fakat korktuğumu söyledim bunun üzerine arkadaşlarım bana cesaret vererek bunun yapanlar cezasız kalmamalı diyerek bu durumu hayvan haklarını savunan sivil toplum kuruluşlarına göndermelisin dedi ve bende bu görüntüleri HAYSEV isimli sivil toplum kuruluşuna kendi e-posta adresimle yolladım.
4- Bu olayların sosyal medyada paylaşımı sırasında sosyal medyaya düşen Mustafa Can AKSOY’un bir kız arkadaşı ile görüşmeleri D… H… isimli şahsa aittir. Bu görüşme şahsımla yapılmamıştır. Bu görüşme, görüşmeyi yapan şahıs tarafından bana iletilmiş ve onun bilgisi dâhilinde tarafımdan sosyal medyada paylaşılmıştır. Bu şahıs da korktuğu için benim aracılığımla görüşmenin açıklanmasını istediği için tarafımdan paylaşılmıştır.
5- Bütün bu olaylar olurken olayın ne olduğunu ve benimle ne ilgisinin bulunduğunu anlamadan Ankara’dan Aysun ÇITAK isimli (Facebookda Aysun Femme Fatale nick name kullanan) şahıs sayfasından şahsımın cep telefonu numaramı ve bir takım özel bilgilerimi ifşa ederek bana ciddi maddi ve manevi zarar vermiştir. Buradan kendisini kınıyorum yaptığının suç olduğunu kendisine hatırlatmak istiyorum ayrıca kendisine karşı tüm dava haklarımı saklı tutuyorum.
SONUÇ OLARAK
Ailem ve yetiştiğim çevre bana her zaman bir haksızlık gördüğümde üzerine gitmemi, duyarlı davranmam gerektiğini öğretmelerine rağmen bu olayda korkuma yenik düştüm.Daha çok gencim ve karşılaştığım bu vahşi görüntüler sağlıklı düşünmemi engelledi adeta akıl tutulmasına uğradım.Bu vahşet karşısında ne yapacağımı bilemeyip çok korktum lütfen bunun altında bir şey aramayın.
Eğer vahşet karşısında korktuysam ve durumu hemen ilgililere bildirip tepkimi göstermediysem bundan dolayı özür dilemem gerekiyorsa işte buradan özür diliyorum.
Umarım bundan sonra böyle bir olayla veya daha kötüleriyle karşılaşmam ama inanın bundan sonra böyle bir durumla karşılaştığımda ne yapamam gerektiğini artık biliyor olacağım…"


EmoticonEmoticon