Med Tv Frekansı 2014 Med TV Uydu Frekansları Şifreleri Kodları

Med Tv Hotbird Uydu Frekans Ayarları MED TV’nin, 1999 yılında Abdullah Öcalan’ın yakalanmasıyla Türkiye tarafından kapatıldı. Daha sonra MEDYA TV olarak Fransa tarafından kapatıldı. Sonrasında Roj TV Danimarka’yayına başladı ve Türkiye talebiyle yeniden kapatıldı. Sonrasında ise Nuçe TV, Sterk TV isimleriyle Kürtçe, Arapça ve Türkçe yayın yapmaya devam etmiştir:  2014 Med TV izle seyret, Med TV yeni uydu Frekansları Yeni Türksat 3A Med TV uydu şifreleri, Türkiye'nin sevilen ve büyük ilgiyle takip edilen televizyon kanallarından biri olan Med TV canlı yayın hizmetlerini internet üzerinden online olarak a sunmaktadır. Bu yazımızda kanalın yeni uydu frekansları Türksat 1C/2A/3A at 42.0°E üzerinden yayın yapan Med TV frekans kodları hakkında bilgi sunmaya çalışacağız.

İlerleyen yazılarımızda Med TV günlük yayın akışı ve haftalık yayın akışı bilgilerini de sunacağız. Ayrıca dizileri hangi günlerde yayınlanıyor. En sevilen yeni yarışma ve eğlence programları ile birlikte Med TV anahaber bülteni yayın saatleri günleri tarihleri gibi detayları da sizlere aktaracağız.

Dilerseniz Bilgiozetim.com TV Dünyası kategorimizi ziyaret ederek popüler dizilerin oynucu kadrosu ve Biyografi bölümümüzden de sevilen oyuncuların hayatları hakkında vikipedi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 Med TV 2014 Uydu Frekansları
Frekans Polarizasyon    Kapsama   SR  FEC V-PID A-PID  Uydu
11179   H       27500    Fec 3/4


EmoticonEmoticon