Patrick Thorendahl kimdir vikipedi Peejet t resimleri kaç yaşında nereli biyografi

Patrick Thorendahl Biyografi

Peejet instagram fotoğrafları, Peejet t twitter hesabı.. Takma adı instagram Peejet T olarak bilinen Patrick Thorendahl doğum tarihi 1988 yılıdır. Doğum yeri ABD. 26 yaşındaki serbest tasarımcı, ünlülerin resimlerine kendini photoshopla ekleyerek yaptığı komik fotoğraflar için ünlü bir Instagram yıldızı haline gelmiştir. twitter.com/PeejeT, instagram.com/p/jK4rjcupsO hesapları

Patrick Thorendahl Peejet t Barack Obama, Rihanna, Beyonce, Kanye West, Kim Kardashian, Jay - Z, Halle Berry gibi ünlülerle aynı fotoğraf kareleri sayesinde dünyaca ünlü hale geldi. Bilgiozetim.com O gerçek hayatta hiç birlikte olmadığı ünlü şarkıcılarla Photoshop sayesinde beraber oldu. Peejet Instagram üzerinde 130.000 takipçisi var. Peejet her görüntüyü oluşturması sadece 30 dakika sürüyor.

Peejet "Ben sadece benim arkadaşlarım güldürmek için yapmaya başladım" dedi, " Ben herhangi bir teknoloji veya tasarım geçmişim yok. Şimdi ise gazeteler ve dergiler onu manşet yapıyor ve onun photoshoplu resimleri ünlüler kendi sosyal medya hesapları üzerinde paylaşıyor.

Patrick Thorendahl Peejet Fotoşop Resimleri Foto Galerisi

Patrick Thorendahl Haberleri video izle


EmoticonEmoticon