Selen Sevigen kimdir vikipedi kaç yaşında nereli biyografi resimleri

Gökhan Özen’in eşi Selen Sevigen biyografi

Selen Sevigen vikipedi detayları ve hayatı hakkında kısa bilgiler. Selen Sevigen doğum tarigi 1979 yılıdır. Doğum yeri Ankara ilimizdir. Eğitim hayatına doğduğu şehirde başlayan 35 yaşındaki 165 cm boylarındaki kilosu 50 kg civarı ağırlığa sahip olan Bilgiozetim.com Selen Sevigen Ankara Bilkent Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdikten sonrasında, Amerika’nin Kaliforniya Üniversitesi’nde eğitim aldı, akabinde İngiltere’de London Academy of Music and Dramatic Arts’ta nağme ve beyaz perde öğretimi aldı.

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen’in kızı ve Fenerbahçeli futbolcu Tuncal Şanlı'nın eski nişanlısı Selen Sevigen olarak ta tanınır. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Şarkıcı Gökhan Özen ile nişanlandılar. 7 Temmuz 2010 tarihinde evlendi. Gökhan Selen Özen çiftinin bu evlilikten bir kız evlatları oldu.

George Clooney,  Jennifer Garner, Helen Mirren, Kate Hudson gibi aktörlerinde kocu olan ünlü oyuncu, yönetmen Bernard Hiller’dan da özel dersler alarak oyunculuk kariyerine başlayan başarılı oyuncu Türkmax'ta Gala sunucusu olarak tanınır. Abdullah Oğuz’’un asistanlığını yapmış oldu.  vebenzer oyuncuların da koçudur.

Selen Sevigen Resimleri Foto Galerisi

Gökhan Özen  Selen Sevigen nişan düğün videosu izle

 Selen Sevigen Oynadığı diziler. ”O Şimdi Mahkum” ve “O…Çocukları” adlı filmlerde rol aldı.


EmoticonEmoticon