Sinem Bayraktutar kimdir vikipedi kaç yaşında nereli resimleri biyografi

Sinem Bayraktutar biyografi

Kutsi evli mi? Kutsi kiminle evli? şarkıcı kutsinin eşi kim? Sinem Bayraktutar hayatı hakkında bilgi kısaca Sinem Bayraktutar kaç yaşında nereli Sinem Bayraktutar vikipedi Sinem Bayraktutar  boyu kilosu ve Sinem Bayraktutar twitter instagram facebook hesabı nedir. Kendi ağzından Sinem hanım... Trabzon’da doğdum. İlkokul ve liseyi orada okuduktan sonrasında üniversite eğitimim için ana kent’ya taşındım. İşletme Bölümü mezunuyum amma velakin şahsı mesleğimi olsa olsa 8 ay yapabildim. Sonra bence olmadığını anladım ve gezim işi ile uğraşmaya hüküm verdim. Yaklaşık 10 sene muhtelif gezim acentalarında çalıştım. 2003 senesinde da İstanbul’a taşındım.

Öğretmen ebeveynin kızıyım. Annem büyüme enstitüsünde kıyafet öğretmeniydi. Bu sebeple çocukluğum hep atölyelerde geçti. Şu anda bildiklerimin çoğunu oradaki öğretmenlerime borçluyum. Ama kendimde daima dikiş ve örgü mevzusunda epeyce meraklıydım. Çocukken de bebeklerime giysiler diker adımbaşı bir şeyler örerdim.

Kutsi Sinem Bayraktutar ile evlidir.2 8.08.2008 senesinde evlenen Kutsi 6 yıldır evliliğini meselesiz ve huzurlu biçimde sürdürüyor. Özel hayatıyla gündeme aşırı gelmeyen Kutsi Huzur Sokağının Bilal’i ve görkemli sesiyle sevenlerinin kalbine taht kurmuş biçimde sanatıyla gündemde. Bilgiozetim.com Kutsinin 5 yaşlarında Ceylin Ada isimli kızı mevcuttur. Kutsi partneriyle alakalı aşırı bilgi vermemekle beraber partneriyle objektiflere de poz vermemekte.
Kutsinin Kızı Ceylin Ada ve Eşi Sinem Bayraktutar resimleri foto galerisi

EmoticonEmoticon