Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı şikayet etme dilekçesi örneği indir

TC Tarım bakanlığına şikayet etme dilekçe örneği. Hayvan koruma bakanlığı şikayet dilekçesi örneği nasıl olur? T.C. Orman ve Su İşleri Bakanlığı şilkayet dilekçesi doldurma. Tarım bakanlığına dilekçe örneği nasıl doldururlur? TC Tarım orman köy su bakanlığı şikayet dilekçesi indir. Bilgiozetim.com Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Koruma ve Kontrol Genel Müdürlüğü suç duyurusunda bulunma.
M. C. A. isimli kedi katili internet ortamında bu işten aldığı hazzı paylaşırken göklere çıkıyor. Neymiş gücünün yettiği o zavallı Kedinin bağırsaklarını canlı canlı çıkarmış. Hayvan 1,5 saat kadar böyle eziyet çekerek can acısıyla yaşamış. Üzerine bir de hala hayatta olan bu canlıyı öldürmek üzerinde 20 lirte su dökmüş. Aynı şahıs ben insan öldüremem ama babam öldürür. Çünkü insan değil diye de makarasını devam ettirmiş. Bilgiozetim ekibi olarak duyarlı vatandaşlar olarak bu konuda yapmanız gereken alt kısımdaki dilekçe örneğine göre dilekçe doldurup ilgili makamlara göndermek. Ve bu cani katillerin hak ettikler en ağır cezayı almalarını sağlamak!

Kime:
TBMM
Eskişehir Valiliği
Orman Su Bölge Müdürlüğü
Başbakanlık
Kültür ve Turizm Bakanlığı özel kalem
TBMM
T.C Adalet Bakanlığı
Ükemizde hergün yüzlerce hayvan işkenceye maruz kalıp vahşi şekilde öldürülmektedir. Bunun en son örneği. M.Can Aksoy dur .Masum kedinin karnını delip canlıyken organlarını çıkarıp ve başını ezerek öldürmüştür M.Can Aksoyun gereken cezayı almasını ve Hayvan Hakları İhlallerinin Kabahatlar Kanunundan çıkarılıp suç sayılmasını talep ediyoruz.. Saygılarımızla..

Saygılarımla,
[Adınız Soyadınız]
Lütfen bu konuda duyarlı olalım, kodamanların yaptığı katliyamlara gözümüz yetmeye bilir ama birlikten kuvvet doğar en azından bunların önüne geçelim!


EmoticonEmoticon