2015 seçim sandık görevlileri paraları ne zaman ödenecek kaç tl ne kadar alır

Seçimde görev alanların paraları ne zaman ödenecek? 2014 Sandık görevlisi paraları kaç tl ne zaman yatar? Seçim paraları hangi bankadan yapılacak nasıl verilecek? Sandık görevlisi olanlar ücretlerini nasıl olacak ödeme nasıl yapılacak?

Sandık görevlisi kaç para alır? Seçimlerin 8 haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan yerel belediye başkanlık seçimleri hakkında bilgiler aktarmaya çalışacağız. Pazar günü akşam saat 17:00'de sun bulacak olan olan seçimlerin akabinde hangi partinin başa geleceği, hangi belediye hangi adayla makanına geçecek hangi alanlarda kazanılmış olduğu ile alakalı kapsamı bir data edinme olanağı bulacağız. Türkiye ve şehirlerin hangi adaylarla yola devam edecek seçimler yapıldıktan sonra sandıklar açıldığında belli olacak.

2015 Sandık Başı Görevlilerinin Ücretleri Ne Zaman Ödenecek

7-8.06.2015 yerel seçimler sandık başı görevlileri ödemeleri ne zaman  yatar? açıklanmadığını açıklanmak isteriz. 15-30 gün içerisinde ücretlerin yatırılacağı düşünülmektedir. Genel manada hak edilen ücretin Halk Bankası yahut istedikleri bir bankaya yatırılacağını evvelki seçimlerden sandık görevlisi ödemeleri bu şekilde yapılmıştı. Seçim ve sandıkta görevli olanların paraları ne zaman ödecek tarih netleştiğinde yazımıza eklenecek.
2015 yılı genel seçimlerde sandık başkanı olan ve seçim görevlisi olan kişilerin alacağı para;

- Kurs verilen sandık kurulu başkanları 219 TL ücret almıştı.
- Kurs verilmeyen sandık kurulu başkanları 146 TL ücret almıştı.
- Devlet memuru olan ve eğitim verilen üye 128 TL ücret almıştı.
- Eğitim verilmeyen sandık kurulu memur üye 64 TL ücret almıştı.
- Siyasi parti üyeleri 64 TL ücret almışlardı.


EmoticonEmoticon