24.03.2014 Survivor Kim Elendi SMS ile Adadan Ayrılan Veda Eden Yarışmacı

 24.03.2014 Survivor Samanta mı Müge'mi kim elendi? Survivor Gönüllüler Kim Elendi 24 Mart 2014 sms sonuçları Survivorda bu hafta elenen yarışmacı kim oldu? Star televizyon ekranlarında cumartesi, pazar ve pazartesi akşamları izleyici ile buluşan program Survivor‘da, bu haftaki dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler Takımı oldu.

Pazar gecesi meydana gelen ada konseyinde Gönüllüler takımının icra ettiği oylama neticesinde adadan gitmesi olası ilk ad olarak Samanta olarak kararlaştırıldı. Survivor adasından gitmesi olası ikinci ad ise pazartesi akşamı, Bilgiozetim.com Star TV ekranlarında yapılacak olan canlı SMS oylarından en çok oyu alan isim olacak. 2014 Survivor Gönüllüler’den kim elendi?  Survivor adasından ayrılan isim kim merak konusu oldu.


Survivor‘ın bu haftaki kısımlarında oynanan 2 ödül ve dokunulmazlık oyunları Ünlüler Takımı lehine sonuçlandı. Bununla birlikte ise Gönüllüler takımının bir ferdinin adaya ve yarışmaya veda etmesi icap etti. Ada konseyinde meydana getirilen oylamada, Gönüllüler adasında bilhassa Turabi ve Sahra ile anlaşmazlıklar yaşanmasının göze çarpması sonrasında gözler, Samanta başarısız olan Müge'ye odaklandı.
Survivor’ 24 Mart 2014 Pazartesi elenen isim açıklandıktan sonra sizlere sunacağız.


EmoticonEmoticon