31 Mart 2014 Pazartesi Okullar Universiteler Tatil mi Kaç Gün

Seçim nedeniyle 31 Mart 2014 Pazartesi Okul var mı yok mu? Hangi şehirler 31.03.2014 pazartesi günü okul tatil mi? Yerel seçimlerden sonra 31 mart üniversiteler tatil olacak mı? Yerel Seçimler için rey kullanma işlemlerinin okullardan olacağını biz biliyoruz. Tabi okullarda sadece rey kullanılmayacak. Oy kullanma işlemleri tamamalandıktan sonra bir de oyların sayılması fonksiyonu gerçekleştirilecek. Bundan ötürü eğitim kurumları ve okullarda seçim nedeniyle işler uzayacak. Yerel Seçimler’e yetersiz bir vakit kala Milli Eğitim Bakanlığı’ndan bir izah meydana. O izahta 31 Mart 2014 pazartesi günü okulların dinlence olacağı açıklandı.

Türkiye Cumhuriyeti 2014 yeni eğitim dönemi Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 30 Mart mahalli seçiminde rey sayımının geç saatlere kadar süreceği için okulların 31 Mart tarihinde 1 gün süreyle tatil edileceğini belirtti.
31 Mart hangi iller tatil olacak. Ankara, Kırklareli, Edirne, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Yalova, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Zonguldak, Bolu, Bilecik, Eskişehir, Kütahya, Manisa, İzmir, Aydın, Muğla, Denizli, Burdur, Uşak, Afyonkarahisar, Isparta, Antalya, Konya, Mersin, Karaman, Bilgiozetim.com, Aksaray, Kırşehir, Kırıkkale, Çankırı, Karabük, Bartın, Kastamonu, Sinop, Çorum, Yozgat, Nevşehir, Niğde, Adana, Hatay, Osmaniye, K. Maraş, Kayseri, Sivas, Tokat, Amasya, Samsun, Ordu, Giresun, Erzincan, Malatya, Gaziantep, Kilis, Şanlıurfa, Adıyaman, Gümüşhane, Trabzon, Rize, Bayburt, Erzurum, Artvin, Ardahan, Kars, Ağrı, Iğdır, Tunceli, Elâzığ, Diyarbakır, Mardin, Batman, Siirt, Şırnak, Bitlis, Bingöl, Muş, Van, Hakkari'de üniversiteler tatil olacak mı? Oy kullanılmak amacıyla kullanılan yer alan tatil olacak.

1 yorum so far

Harika çok sevindim


EmoticonEmoticon