Android 4.4.3 KitKat Güncelleme Paketi indir Gezginler 2014

 Son yeni 2014 Android 4.4.3 KitKat Ne Zaman Çıkacak? son güncellemelerde yapılan değişiklikler hakkında bilgiler.
Akıllı telefonların işletim sistemleri içerisinde başı çeken Android, merakla beklenen KitKat 4.4.3'ü daha yayınlamadı, bununla birlikte bu yepyeni aktüelleme deşifre oldu dahi. Teknoloji tutkunlarının merakla beklediği güncellemede ufak çaplı problemler artık arka tarafta duracak.

Android'in merakla beklenen bir sonraki güncellemesi 4.4.3 KitKat sızdırıldı. Bu aktüelleme ile elektronik aletlerde yaşanmış olan minik çaplı problemler giderilecek.

Google'ın hafta senenin sonlarına istikametli tanıttığı Android 4.4 KitKat sürümü, elektronik aletlere bir hayli yenilik ekliyor ve stabilitenin artmasını sağlıyordu. Bilgiozetim.com, Ancak Google, Android 4.4 KitKat sürümünde yaşanmış olan hatalardan ötürü yeni güncellemeler yayınlamak zorunda kalmış ve sürüm 4.4.2'ye kadar yükselmişti.

Küçük çaplı düzeltmeler meydana gelecek

Android'in heyecan içerisinde beklenen son güncelleme paketi geçen gün sızdırıldı. LG Nexus 5'e kurulu halde sürülen Android 4.4.3 KitKat sürümü ile Bluetooth günclleme ve düzeltmeleri, yanıtsız çağrılarda LED ışığı güncelleme ve düzeltmesi ve FCC uyumluluk düzeltmesi benzer minik çaplı düzeltmeler olacağı iddia ediliyor.

Haziran ayında gelebilir

Android 4.4.3 KitKat aktüellemesinin ne vakit sunulacağına değin daha bir informasyon bulunmuyor. Tahminlerimize göre bu aktüelleme Haziran ayı bakımından bütün Nexus elektronik aletlere sunulacak. Bakalım Google yeni aktüelleme ile Android elektronik aletlere yeni nitelikler ekleyecek mi? Siz nelerden şikayetçisiniz neler değişmeli hemen paylaşın.


EmoticonEmoticon