Arzum Uzun kimdir vikipedi boyu kaç yaşında nereli resimleri hayatı

Arzum Uzun Biyografi

Magazin dünyasının en merak edilen yazarları arasında bulunan Arzum Uzun özgeçmişi detaylarını sizlere aktarmaya çalışacağız. Türkiye'de ses getiren bir çok yazıya imza atan Arzum Uzun doğum tarihi 2 kasım 1984 yılıdır. 30 yaşındaki sarı saçlı, mavi gözlü, 1.60 cm boylarındaki 45-50 kg ağırlığındaki beyaz tenli güzel reklam yazarı Arzum Uzun sevgilisi kim var mı evli mi Arzum uzun twitter facebook hesap bilgileri ile birlikte araştırıp sizlere aktaracağız.

Doğum yeri İstanbul ilimiz olan Arzum Uzun eğitim hayatına Burak Bora Anadolu Lisesi’nde başlamış daha sonra Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Bülümü'nü tamamlayarak mezun olmuştur. Öğrencili dönemindeyken reklam yazarlığı mesleği ile iş hayatına atılmıştır.

Bende altadatıldığımı magazinden öğrendim diyen açıklamasıyla gündem olan, başarılı bir kariyere sahip olan Arzum Uzun Bushida dergisinde yazı işleri müdürlüğü görevine getirildi. Kariyeri boyunca  Alem, Vizon, Vizon Erkek, Bilgiozetim.com, Vizon Beauty, Hülya ve Esquire dergilerinde editörlük görevlerinde bulundu. Cinsellik, aşk, aldatma, ilişkiler, giyim, moda ve trendler hakkında cezur yazılar yazdı, röportajlar yaptı. TVem ekranlarında Gözlem programını sundu. Aşkın 8 Kusuru, Nerdesin Aşkım, Süper Zeki Bir Kadının Über Salak Hikayesi kitaplarının da yazarıdır. Şu anda hala dergi köşelerinde ropörtaj yazıları ve makaleler yazmaya devam etmektedir.

Arzum Uzun Resimleri Foto Galerisi

 

Arzum Uzun Neredesin Aşk Kitabı Tanıtım izle


EmoticonEmoticon