Birce Akalay Sarp Levendoğlu Düğün Resimleri Evlilik Videosu Haberleri

Sarp Levendoğlu Birce Akalay evli mi? Birce Akalay Sarp Levendoğlu nişan fotoğrafları ve evlilik videosu  çok yakında sürpriz evlilikle geliyor! biyofrafi vikipedi özgeçmiş detaylarını da sizlere sunacağız. ‘Küçük Ağa’ dizisinde boşanmış bir çift rolünü canlandıran Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu reel yaşamda ise büyük bir aşk yaşıyor. Aşkları 3 hafta kadar evvel başlamış olan Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu, facebook sayfalarındaki münasebet durumlarını ‘evli’ olarak değiştirdi. İşte bütün bilgileri

‘Küçük Ağa’ dizisinde boşanmış bir ikisi canlandıran  Birce Akalay ile  Sarp Levendoğlu reel yaşamda ise büyük bir aşk yaşıyor.

3 haftadır beraber olan çiftin feysbuk hesaplarına münasebet haline ‘evli’ notunu düşmesi kafaları karıştırdı. Birce Akalay, takipçilerinin ‘Gerçekten evlendiniz mi?’ sualine ‘Hayat ancak kağıt üstündeki birlikteliği kucaklamaz.

Evli hisseden, canlı olan estetik kalpleri ruhları da bağrına basar, sever, sarmalar, güvene alır. Sevgi her daim yürekte olsun kafi. Hepinizi çok öpüyorum” diye cevap verdi.

Küçük Ağa Birce Akalay Hamile izle

1 yorum so far


EmoticonEmoticon