Cem Yılmaz Pek Yakında Filmi Oyuncuları Kadrosu Konusu Fragmanı

2014 Cem yılmaz pek yakında filmi izle mek için yerleriniz ayırtın. Cem Yılmaz'ın Yeni Filmi Pek Yakında Oyuncuları Kimler olacak, Cem Yılmaz Pek Yakında Filmi oyuncu kadrosu vikipedi kaç yaşında nereli bilgileri netleştiğinde yazımıza ekleyeceğiz. Ayrıca Pek Yakında ne zaman vizyona girecek? Cem Yılmaz Pek yakında filmi yaş sınırı ve kaç dakika sürüyor gibi bilgileri de sizlere aktaracağız.

Cem Yılmaz senaryosunu yazdığı filmlerde elde etmiş olduğu paşarıyı yeni vizyona giren filmi Pek Yakında ile de yakalamayı amaçlıyor. Komedi fazladan meydana gelecek Pek Yakında filminde kimleri rol aldığını sanatçı Twitter'den duyurdu.

Ünlü güldürmen ve oyuncu Cem Yılmaz, dünya genelinde bir yapımda alan almış olduğu filmi ile eş zamanlı olarak şahsı filminide tamamlamayı tasarılıyor. Cem Yılmaz'ın yeni vizyona giren filmi Pek Yakında...

Komedyen Cem Yılmaz, yeni vizyona giren filmi Pek Yakında ile alakalı Twitter'dan konuştu. Cem Yılmaz Pek Yakında için yorumlarda bulunmuş oldu. Cem Yılmaz Pek Yakında ile alakalı konuştu!

Cem Yılmaz yeni filminin Hokkabaz'dan daha fazla gülünç olduğunu anlattı. Ayrıca Pek Yakında filminde kimlerin rol aldığını da Twitter'dan duyurdu.

Dün takipçilerini müjdeli haberi veren Cem Yılmaz yeni filminin adının 'Pek Yakında' olduğunu deklare etti. Yaptığı her film ile gişe rekorları kıran Cem Yılmaz bu filmi ile de fazlaca konuşulacağa benziyor. Cem Yılmaz'ın yeni filminin adı takip edenleri aracılığıyla da onaylama aldı.


CEM YILMAZ'IN YENİ FİLMİ PEK YAKINDA OYUNCULARI

Cem Yılmaz yeni vizyona giren filmi Pek Yakında için Twitter'dan izahlarda bulunmuş oldu. İşte Cem Yılmaz'ın attığı tweetler:

"Filmimiz 'Pek Yakında' Cengiz Bozkurt, Zafer Algöz, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu, Tülin Özen,  Özkan Uğur gibi başarılı isimler olacak..

Pek Yakında kırıp geçirdi, şöyle ki gülücez bu şekilde gülüciz biçiminde ilanı edilmeden birinci ağızdan duyunuz! 'Hokkabaz' benzer. Onun komiği.

En sevdiğim filmlerden 'Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni'nden esinlendim. Yavuz abimizin beni oldukça etkilemiş bir filmidir. Güzel Film.

Hayırlı Olsun... İyi film de aynı, fena film de aynı müddette çekiliyor. Önemli olan niyet! Haa unutmadan filmimizde ben de oynuyorum! Teşekkürler.

Pek Yakında... Bence fazlaca tatlı bir ad. İsim koymada iyiyimdir. Bkz. Her Şey Çok Güzel Olacak. İsmi kafi.

Yeni filminiz 'Pek Yakında' nın adı ne meydana gelecek diye sual gerçekleşti! Teşekkürler! Vazifesini yapmış ad!

Daha evvel vizyona giren Gora, Arog, Hokkabaz, Herşey Çok Güzel Olcak ve Yahşi Batı isimli sinema filmlerinin yönetmenlik ve başrol oyunculuğunu üstlenen dahi komedyen Cem Yılmax Yeni filmi ne zaman vizyona girecek diyorsanız "Pek yakında" yanıtını alırsınız :) CM101MMXI Fundamentals isminde Cem Yılmaz Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Türkiye'ye tam bir kahkaha tufanı beklediği bilgisini de duşuyor.
Cem Yılmaz Pek Yakında Filmi Tanıtım Haberi Video izle


EmoticonEmoticon