Düşler ve Umutlar Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti İsimleri Fox TV

 Fox TV Düşler ve Umutlar Oyuncu Kadrosu 2014 Düşler ve Umutlar dizi Oyuncurı kimlerden oluşuyor.  Düşler ve Umutlar dizi müzikleri şarkıları jenerik şarkı sözleri kim söylüyor hangi kanalda ne zaman tüm bilgileri zaman içerisinde sizlere sunulacak. Yeni Fox TV Düşler ve Umutlar dizi oyuncuları gerçek adları yazımıza eklendi. Yayınlandığı günlerde yayınlanma rekorları kıran Düşler ve Umutlar Dizisi Konusu Hakkında adlı bu makalemizde sizlere informasyon vereceğiz. Dizimizin kahramanı Yusuf’un yetiştirme yurdunda yaşarken neler çektiğinden ve Yurt müdiresi Hicran’ın ne miktarda kalpsiz bir adem oğlu olduğunu anlatacağız sizlere.

Düşler ve Umutlar Dizisi evvela bir yurtta başlıyor. Yurtta kalan öğrencilerden Yusuf ve Rıdvan oldukça iyi 2 dosttur. Yusuf, Rıdvan’ı oldukça sevmektedir. Yurt Müdiresi Hicran ise ikisinden de hoşlanmamaktadır. Hikaye bu şekilde başlıyor. Yurtta ufaklıklara meydana getirilen insaniyet dışı cezalar gösterilirken bir taraftan Yusuf’un ölüm kalım savaşına şahit oluyoruz.

Düşler ve Umutlar Dizisi Konusu

Bu durum bir gün Yusuf’u bezdirir ve yurttan kaçmaya hüküm verir. Çünkü artık yurtta yapamamaktadır. Kaçar fakat daha 7 yaiında ve fazlaca altın yürekli pak bir çocuk olduğundan dolayı piyasada onu bekleyen sorunların farkında bile değildir. Dışarıda hele Musa benzer bir çete reisi olduğunu bilerek kaçacağı konusundan emin değiliz.

 Düşler ve Umutlar Oyuncurının Resimleri Foto Galerisi
 Düşler ve Umutlar Oyuncuları Kimdir Gerçek İsimleri
- Mustafa Uğurlu (Musa kim)
- Denise Capezza (Çakı’nın sevgilisi Asya kim)
- Avni Yalçın (Yusuf’un dedesi Şefik kim )   
- Berke Üzrek (Emre kim)
- Berkehan Tüter (Yusuf kim)
- Çağdaş Onur Öztürk (Çakı kim)
- Ebru Karanfilci (İncila kim?)
- Zeynep Gülmez (Çocuk yurdunun sorumlusu Hicran kim)
- Gamze Karaman ( Bilgiozetim.com kaynak)
- Cabir - Ayberk Pekcan (Hicran’ın kocası)
- Nusret Çetinel
- Korel Cezayirli
- Emirhan Akbaba
- Müfide İnselel
- Gamze Karaman
- Nusret Çetinel
- Korel Cezayirli
- Emirhan Akbaba
- Müfide İnselel
- Zeynep Irgat
- Okan Selvi
- Candan Ünal
- Kadir Toprak Karaman
- Muhammet Emir Aksoy
- Berat Efe Parlar
- Nusret Çetinel
- Nur Gürkan
- Uğur Güneş
- Engin Ege Çıray
- Salih Muhammet Gönültaş
- Efe Akova
- Efe Aydın
- Arda Kalaycı
- Emirhan Akbaba
- Ece Müderrisoğlu
- Burak Şahan Gönültaş

Düşler ve Umutlar Dizisi Hakkında
Kaçtıktan sonrasında onu dılarıda Musa keşfeder. Musa talimatında çocukaları çalıştıran fena niyetli bir adamdır. Bilgiozetim.com Onların sırtından şahsına estetik bir servet edinmiştir. Halada iş koşturmacasındadır. Sadece çocuklar değil bununla beraber Çakı ilede ortaklık yapmaktadır. Çakı ise azılı bir hırsızdır. Çakının birde Asya isminde güzeller güzeli ve bütün bayların gerisinde koştuğu bir sevgilisi mevcuttur.

Yusuf bu fena kişilerin elinden kaçmak için olabildiğince gayret sarf etmektedir. En nihayetinde Şefik isminde oldukça varlıklı emekli bir basın mensubu ile tanışır ve Yusuf’a o bakmaya hüküm cevap. Bu arada Asya’da Yusuf’u kardeşi benzer sevmektedir. Şefik ve Asya dizide Yusuf’u Musa ve Çakı’dan korunmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. DÜşler ve Umutlar Dizisi ecnebi bir imal olan Oliwer Twist’ten Türkçemize uyarlanmış halidir.  Düşler ve Umutlar dizisi sizce tutar mı? ilgi görür mü olumlu olumsuz yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Düşler ve Umutlar Dizisi Tanıtım Fragmanı Video izle


EmoticonEmoticon