Facebook Ad İsim Değiştirme Sınırını Kaldırma 2014

Facebook ismimi değiştiremiyorum ne yapmalıyım. Facebook sınırsız isim değiştirme 2014 Facede adımı nasıl değiştirebilirim. Facebook ismimi değiştirmek istiyorum yapmalıyım. Facebook adımı yanlış girdim nasıl düzeltebilirim isim değiştirme sınırlı diyor. Sorularının yanıtını sizlere aktaracağız.  Facebook’ta ad değişiklik yapma sınırından üstesinden gelebilmek için aşağıda anlatacağım yolu takip edin.

Karşınıza gelen sayfada adınız yazan yere reel adınızı yazın. Soy isminiz yazan yere de reel soy adınız girin. Çünkü kimlik kartınızın veya kullandığınız sürücü ehliyetinizin fotoğrafını çekildikten sonrasında Facebook’a yükleyerek yollayacaksınız. O da oradaki adın gerçekliğine göre ad değişiklik yapma isteğinizi kabul edilmesi için referans olacak.


Değişikliğin sebebi bölümüne muntazam tümceler yazın. Dalga geçer benzer tümceler kurmayın. Çünkü Facebook bu durumu ciddiye almadığınızı fark ederse ad değişiklik yapma talebiniz reddeder. Değişikliğin sebebi bölümüne olarak alt kısımdaki gerekçeyi yazabilirsiniz.

“İsmimi daha evvel Facebook kaidelerine müsait olarak kaydetmemiştim. Şu anda ise Facebook kuralarına uygun olacak biçimde girmek ve bir daha da değişmemek suretiyle bu şekilde değiştirilmesini rica ediyorum.”

Bu talebi bildirdikten sonra kimliğinizin veya sürücü ehliyetinizde bulunan fotoğrafını Facebook’a gönderin. Talebiniz büyük olasılıkla müspet biçimde sonuçlanacak, yani muradınıza ereceksiniz. Çabucak isminiz değiştirilmez. Bu işlemin gerçekleşmesi 2 gün sürebilir.

Uyarı: Ad soy isim bölümüne yazdığınız isim soy ad ile kimlik kartınızda bulunan bilgilerle uyuşmazsa değişiklik talebinizi kabul edilmez. Facebook ad değişikliği isteği için burayı ziyaret edin

Facebook ta ismini değiştiremeyenler yorum atsın.


EmoticonEmoticon