Facebook Fotoğraf Yüklenemedi Lütfen Tekrar Dene Hatası Çözümü

Face resim yüklenemedi uyarısı çözümü nedir son zamanlarda yaşanan sıkıntılar arasında Faceye Fotoğraf Yüklenemedi Lütfen tekrar dene. sorunu dur. Facebook Geçerli bir fotoğraf yüklediğinden emin ol hatası çözüm yöntemi nedir.

Değerli takipçilerimizi bu sorunun sebebi göndermiş yani paylaşmış olduğunuz resimler karşı taraf tarafından şikayet edilmiş ve bu nedenle yasaklanmış olabilir. Bu nedenle de fotoğraf paylaşımı yaptığınızda fotoğraf yüklenmedi uyarısı ile karşılaşabilirsiniz.
Ayrıca hesabınızdan çıkış yaparak, tarayıcı geçmişini silip hesabınıza tekrar giriş yapın. ve fotoğraflarınızı mesaj bölümünden tekrar paylaşın eğer olmuyorsa bilgiozetim.com sorunun kesin sebebini öğrenmek için yedek facebook hesabınızla giriş yaparak oradan fotoğraf paylaşımı yapmayı deneyin.
Bir alternatif daha var facebook hesap ayarlarından dil seçeneğini ingilizce olarak değiştirip kaydedin tekrar paylaşım yapın sorun çözülecektir. Eğer hala foto gönderme mümkün oluyorsa şikayetinizi alt kısımdaki yorum bölümünden paylaşın.


EmoticonEmoticon