iphone dns ayarları 2014 twitter youtube facebook giriş yapma

iphone dns ayarları ne şekilde değiştirilir? İphone twitter nasıl girilir? iphne facebook giriş ayarları. iphone youtube giremiyorum neden girilmiyor?İşte bugün size bu problemin yanıtını vereceğiz. Hepimizin bilmiş olduğu suretiyle yasaklı web sayfalarına girmenin problemlerinden meydana gelen problemlerin çözülmesi için dns ayarlarımızı değiştirmeliyiz.Ayarlar bölümüne gelelim ve Wi-Fi seçeneğine tıklayalım. Karşımıza alttaki sekme açılacaktır.
Burada bağlı oldugunuz ayarları seçip OK seçeneğine klikleyiniz.DNS bölümünü görüyorsunuz. IOS sistemi yalnız tek bir DNS adresini desteklediği için alttaki google dns adreslerinden yalnız bir tanesini yazabiliyorsunuz.

DNS kısmını görüyorsunuz. IOS sistemi sadece tek bir DNS adresini desteklediği için aşağıdaki google dns adreslerinden sadece bir tanesini yazabiliyorsunuz.


Google dns adresler;  8.8.8.8 – 8.8.4.4  Siz burada olsa olsa 8.8.8.8 olan bölümü gireceksiniz. Girdikten sonrasında kaydedin ve yasaklı web sayfalarına iphone üzerindende giriş sağlayın! Burayı tıklayarak her siteye giren dns ayarları sayfasına ziyaret edebilirsiniz. İphone dns ayarları youtube twitter facebook giriş sorunu yaşayanlar yorum atsın.


EmoticonEmoticon