Kim milyoner olmak ister bitti mi yeni sunucu kim olacak değişti mi

Kim Milyoner Olmak İster kim sunacak 2014 Kim Milyoner Olmak İster yeni sunucusu kim olacak?ATV ekranlarının sevilen bilgi kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster yarışması bittimi? Bildiğiniz gibi programla adeta özdeşleşmiş olan Kenan Işık. Geçtiğimiz günlerde başına gelen talihsiz bir kaza sonucu hastaneye kaldırılan ve yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren Türkiye'de yetişmiş en başarılı saygı ve sevgi hak eden isimlerden biri olan Kenan Işık hayatı hakkında bilgileri daha önceki yazımızda sunmuştuk.

Kim milyoner olmak ister son bölümünde yaşanan 67 kuşağı diyaloğu da adeta başına geleceklerin ve bu hadiselerin aynası gibiydi.. Bilgiozetim.com, sanki başa gelecekler biliniyor muş gibi bir ortam yaşandı. ATV ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Kim Milyoner Olmak İster yarışması devam edecek mi? Gelecekte bu programı kim yüklenecek tam bir soru işareti...

BİYOGRAFİSİ: KENAN IŞIK KİMDİR

Esprili beyefendi yaklaşımı, içtenliği ve doğal tavırları ile Tüm Türkiye'nin saygısını kazanan ve bunu hak eden Kenan Işık'ın tekrar yarışmaya dönmesi için dua ediyoruz. İnşallah ekranlarımızda eski sağlıklı ve keyifli haliyle yeniden hayat dolu Kenan Işık'ı görmek nasip olur..
SON DAKİKA: KENAN IŞIK SAĞLIK DURUMU

Kim Milyoner Olmak İster En Komik Anlar izle
Sizlerde Kim Milyoner Olmak İster yeni sunucusu kim olacak veya Kim Milyoner Olmak İster sunucusu değişti mi, değişecek mi? Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını başkası sunabilir mi? değişirse program izlenir mi? Yeniden takip edilir mi? bu konu ile ilgili düşüncelerinizi fikirlerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.


EmoticonEmoticon