Kutsi'nin Sevgilisi Feyza Çıpa Kim Vikipedi Kaç Yaşında Nereli Resimleri

Feyza Çıpa Kutsi ile aşk yaşıyor Feyza Çıpa vikipedi
Feyza Çıpa biyografi Feyza Çıpa nereli? Feyza Çıpa kaç yaşında, Feyza Çıpa özgeçmişi gibi sorulara yanıt veriyoruz. Feyza Çıpa ile Kutsi'nin aşk yaşamış olduğu haberi magazin gündemini sarstı. Kutsi sevgilisi instagram fotoğrafları interneti salladı. Peki Kutsi ile aşk yaşamış olduğu iddia edilen Feyza Çıpa vikipedi? Feyza Çıpa hangi dizilerde rol aldı. Feyza Çıpa hakkındakidetaylı malumatı sizler için derledik.

FEYZA ÇIPA BİYOGRAFİ 
Doğum yatarihi 24 Mayıs 1985 yılıdır doğum yeri İstanbul. Eğitimi Bahçelievler lisesi mezunu. Küçük Asya Üniversitesinde Açıköğretim İşletme mezunudur.Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde tahsil almıştır.Duru Tiyatro Workshoplarına iştirak etti.

ATV'deki 'Huzur Sokağı'nın 'Bilal'i; müzisyen Kutsi 8 sene büyük aşk yaşamış olduğu Sinem Bayraktutar ile 2008'de evliliğe ilk adımını atmıştı. 2009'da da kızları Ceylin Ada doğmuştu.2 yedigün evvel bu evliliğin üstünde abanoz bulutlar gezdiği, Kutsi’nin yasak münasebet yaşamış olduğu öne sürülmüştü.
Posta'da bulunan habere göre, Çift, "Kötü günler yaşadık fakat toparladık" açıklamasını yapmış, yakınları da Sinem Bayraktutar'ın boşanmak istemediğini, yuvasını kurtarmaya çalıştığını söylemişti.

SEVGİLİSİNİN EVİNE TAŞINDI
Kutsi'nin, 'Huzur Sokağı'nda 'Ülker'i oynayan, Miss Turkey 2007 3.'sü Feyza Çıpa ile 4 aydır flört etmiş olduğu meydana geldi. Kutsi haftanın 3-4 günü sevgilisinin evinde kalmaya başladı. Feyza Çıpa da beraber çektirdikleri resimleri Instagram'da paylaştı. İhanetin sorulmuş olduğu Sinem Bayraktutar, "Bugüne kadar sabredip sustum. Kutsi'yi seviyorum, kızımızın anneli babalı gelişmesi için de savaşım ediyorum" cevabını verdi.

Ayrıca Miss Turkey 2007 Türkiye 3. güzeli meydana gelmiştir.
-2008 senesinde Star tv' de Baba Ocağı dizisinde Özge kişiliğini canlandırdı.-2009 senesinde da Fox Tv'deUygun Adım Aşk dizisinde 2 kısım rol aldı oradada Merve kişiliğini canlandırdı.
-2010 senesinde Fox tv'de Arka Sıradakiler dizisinde Filiz rolünü canlandırdı.
-2011 senesinde TRT'de Mavi Kelebekler dizisinde Saşa Soldo rolünü canlandırdı.
-2012 senesinde Show TvVde Hababam Uzay dizisinde Gözde rolünü canlandırdı.
-2012 senesinde Atv'de Huzur Sokağı Dizisinde Ülker Rolünü canlandırıyor.
Baba Ocağı dizisinden rol dostu olan Selim Gülgörenin 2009 senesinde Dert isimli klibinde oynadı.
2007 senesinde Kanal D ' de Beyaz Show programına iştirak etti.
2009 senesinde Kanal Türk'te Uçuş Keyfi programına iştirak etti.
2009 senesinde Atv 'de Mavi Şeker programına iştirak etti.
2010 senesinde Fox'ta Çarkıfelek programına iştirak etti.
2011 senesinde TNT'de Model Boats yarışmasında yarıştı.

Feyza Çıpa Resimleri Foto Galerisi


EmoticonEmoticon