Medcezir Tan Saim Karakale Kimdir Vikipedi Boyu Kaç Yaşında Resimleri

 Saim Karakale Biyografi

Medcezir Tan kim büyük bir merak konusu oldu. Medcezir Dizisi piyanist Tan gerçek adı Saim Karakale'dir. Ekranların sevilen dizisi Medcezir de piyano hocası olarak nam yapan ve bu şekilde tanınan yetenekli oyuncu Saim Karakale vikipedi detaylarını araştırmaktayız. Başarılı ve yetenekli oyuncu Saim karakale özgeçmişi detayları yanı sıra Saim Karakale sevgilisi kim var mı evli mi veya şahsi twitter ve facebook hesabı detayları elimize geçtiği taktirde yazımızı güncelleyeceğiz.

Saim Karakale doğum yeri İstanbul ilimizdir. Siyah saçlı, siyah gözlü 1.80 cm civarı boyunda ağırlığı 75 kg civarında olan esmer oyuncu Saim Karakale doğum tarihi kesin olmamakla birlikte 1983 yılıdır. 30'larının başındaki yetenekli oyuncunun tiyatro, reklam filmleri gibi bir çok projede rol aldığı bilinmektedir.

Oyunculuk sektörü içinde uzun senelerden beri mevcut olduğunu söyleyebiliriz. Televizyon camiasında ilk defa Fox ekranlarının renkli dizisi Medcezir piyanist Tan karakteri olmuştur. Şu an itibaryla Saim Karakale kısaca hayatı bu şekilde. Sizlerde bildiğiniz detayları veya oyunculuğu hakkındaki düşüncelerinizi fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

 Saim Karakale Resimleri Foto Galerisi


EmoticonEmoticon