Not Defteri Oyuncuları Fox Not Defteri Oyuncu Kadrosu isimleri Konusu

FOX TV  Not Defteri Dizi Oyuncuları yorumları, Ekranların yeni projesi Not Defteri dizisi Hangi Kanalda Saat Kaçta çıkıyor? Fox TV 2014 Not Defteri Nerede Çekiliyor?, Not Defteri dizisi oyuncu isimleri rolleri kimdir vikipedi aramalarına yantılar yazımızda Not Defteri Oyuncu kadrosu Resimli, Not Defteri Fatih Al biyografi , Not Defteri  Merve Oflaz kaç yaşında, Not Defteri Ebru Özkan vikipedi, Not Defteri Jenerik Müziği Müzikleri jenerik şarkı sözleri reytinleri sonuçları, Not Defteri Ne Zaman Başlayacak? gibi detayları zamanla sizlere aktaracağız.

Fox TV’nin Rekortmen Dizisi Not Defteri Hangi Gün Oynuyor, hangi günler pencerede benzer sorularınız için istikametli sayfadasınız.

Sürükleyici ve her kısmında birbirinden aşk dolu sahnelerden olduğu, Merve Oflaz, Ebru Özkan ve Fatih Al benzer ülkemizin fazlaca mühim ve kabiliyetli oyuncularını bir araya getiren Not Defteri Hangi Gün Oynuyor, Yasak Hangi Gün oynayacak benzer sorularınıza isabetli yanıt keşfetmek için katiyen en ideal sayfadasınız.

Not Defteri için daha bir tarih belirtilmedi. Dizinin yayın zamanı kanal aracılığıyla belirli olunca acilen bu sayfada sizinle paylaşacağız. Bize göre dizi Cumartesi günü yayınlanabilir şu sebeple kanal adeta bu günü daha fazla ideal görüyor. Yada bizlere öyle ki meydana. Sizinde yayın günü hakkındaki yorumlarınız mevcutsa lütfen bu sayfaya yazmaktan geri durmayın. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Evet sevgili kullanıcılar biliyorsunuz Not Defteri Fox TV’de yayınlanıyor ve bir hayli web sayfasında tanıtımı dönüyor. Bir fazlaca web sayfasında bir birine benzeyen malumatlar buluyorsunuz ve oyunların fotoğraflarını, kişiliklerin tipini filan öğreniyorsunuz. Biz sizler için bu sayfada aktörleri dizideki adları ile birlikte resimlerinide paylaşıyoruz. Sayfamızdan memnuniyetle ayrılacağınızı düşünüyoruz.

Bir dizide bu oyuncular oynarda o dizi tutulmazmı. Hemde ne şekilde tutulur. İşte bu 3 deneyimli oyuncunun fotoğraflarını bu sayfada bulabilirsiniz. Resimlere baktıktan sonrasında Yorumlarınızı yazmayı esirgemeyin lütfen.
Fox TV’nin başarılı programı Not Defteri Müziği şarkı sözleri ile karşınızda olacağız. Aşk ve hıyanet müziği sevenler buraya. Fox TV’nin yeni hıyanet dizisi Not Defteri dizisinde çalan müzikleri sunacağız. Aşk, hıyanet ve entrika müzikleri sitemizde dinleyebilirsiniz.

Özellikle bu dizide başrol oyuncusu Deniz Çakır’dan anlatmak istiyoruz. Bu güzeller güzeli ve fazlaca albenili doğa felaketleri oyuncu bu yeni dizisinde o şekilde bir performans ortaya koyacak ki biz bacakta alkışlayacağız.

Not Defteri Müzikleri dizi dünyamıza bir çığır benzer düşecek bu sebeple dizideki bütün müzikler aşk ve hıyanet kokuyor. Diğer dizilerin abidik gubidik müziklerinden şahsını basitçe ayıracaktır.

Not Defteri Dizi Müziği ve dizi fragmanı izleyince kulağımıza hakikaten süper hoş müzikler geliyor. Böyle tamamı duygu yüklü. Hemen her müziğini emin olun bizlerde sizin benzer 50 kere dinledik ve hala dinlemeye devam ediyoruz.

Not Defteri Müzikleri ile bu sayfada karşınızdayız ki sizler bizim benzer adımbaşı kulak verin. Tek istediğimiz ise dizi yönetmeni her kısımda katiyen müzikleri çalsın.

Yönetmenliğini Kudret Sabancının icra ettiği Not Defteri Nerede Çekiliyor? adlı makalemizi sizlere sunmaktan haysiyet ve gurur duyarız efendim.

Dizinin ilk olarak İstanbul’da çekildiğini sizlere demek isteriz. Beykoz Kundura Fabrikası’na kurulan sette meydana gelen çekimlere çoktan başlandı dahi. Yani dizi setini seyretmek arzu eden fanlar lütfen o böleye isabetli gidin. Oyunculara ve dizide çalışan emektar çalışanlara bir nebze olsun moral verinki çekimler daha da bir estetik geçsin.

Fox TV’de yayınlanacak olan ve daha yayın zamanı belirli olmayan bu dizi aşkın , ihtirasın ve aldatmanın bol olduğu ve Calibe adlı fettan bayanın yaşam hikayesinin anlatıldığı bir dizidir. Çok beğeneceğinizi umuyoruz.

Bu sayfamızda sizlere şu suale yanıt aramaya çalışacağız. Not Defteri nerde, nerde çekiliyor, nerde çekilmektedir, nerede çekiliyo benzer kimi sualler fanlar yönünden sorulunca bizlerde destek olmaya çalışalım söyledik.

Not Defteri daha yalnız bir fragmanı tv de dönmeye başlamasına karşın oldukça sayısa gösterim ve reyting rekorları kırdığı gün geçtikçe daha fazla da ortaya çıkmaktadır. Durum bu şekilde olunca bu diziyi seven fanlar acilen sitemize koştular. Çünkü biliyorlarki Not Defteri Dizisi hakkında bütün gelişimleri sitemiz üstünden veriyoruz.Yeni sezonun bu müthiş ve estetik dizisi ile her lâhza her gelişmeyi internet sitemizden takip edebileceksiniz. Bizleri seçenek ettiğiniz için teşekkürler.

Not Defteri 1. Fragman izleFox TV Not Defteri oyuncuları rolleri hakkında düşüncelerinizi olumlu olumsuz yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

1 yorum so far

cok guzel dizi azeridende bakiyoruz


EmoticonEmoticon