PKK Şırnak'ta Kadın Polisi Yaktı Zeynep Özçelik Kimdir Öldü mü Sağlık Durumu

 Teröristler yol kespi diri diri polis yaktı video izle 27 Mart 2014 pkk polise saldırdı izle, pkklılar polis arabasına molotof attı. Teröristlerin yaktığı kadın polis Zeynep özçelik öldümü izle Şırnak'ın Silopi kazasında yeniden gerilim yaşandı. 3. Cadde'de toplanıp kanun dışı gosteri icra eden anarşik örgüt PKK yandaşı bir öbek, tekerlek yaktı; yol kesip hüviyet kontrolü yapmaya çalıştı. Eylemci teröristlerin takım otosuna attığı molotofla ağır vurulan grup memuru Zeynep Özçelik ise GATA'ya sevk edildi. Yapılan operasyonda 9 fert gözaltı yapıldı.

Yolu trafiğe kapatan teşkilat yandaşları, o sırada Silopi İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde bekçilik meydana getiren Nurettin Bal isminde sivil bir vatandaşın kullandığı arabası de önüne geçmek arzu etti. Araç içerisinde bayan polis memuru Zeynep Özçelik'in yer alması ve ona tahribat vereceğini düşünen Bal, durmayarak vaka mahalinden uzaklaşmaya çalıştı. Ancak eylemciler arabaya molotof bombaları attı. Alevler içerisinde kalan araçta yer alan Nurettin Bal ve Kemal Aydemir ile polis memuru Zeynep Özçelik yaralandı. Daha sonrasında vaka yerine sevk edilen ekip ekipleri, alevler içerisinde kalan arabası söndürürken, vasıta kullanılamaz vaziyete meydana. Durumu ağır olan Özçelik, cankurtaran helikopterle Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne sevk edildi.

POLİS MEMURU GATA'YA SEVK EDİLDİ

Şırnak'ın Silopi kazasında, bir gün önce gece bir öbek anarşik örgütü PKK yandaşı aracılığıyla bir arabaya atılan Molotof bombası akıbeti yanarak ağır vurulan ekip memuru 33 yaşındaki Zeynep Özçelik, ambuluns tayyare ile Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) Hastanesi'ne kaldırıldı.

Silopi kazasında bir gün önce gece vakitlerinde 3'üncü Cadde'de yol kesip hüviyet muayenesi icra eden bir öbek PKK yandaşının engellemek istediği, amma velakin durmayan arabaya molotof bombası atılması akıbeti 1'i bekçi, 2 fert ile beraber yanarak ağır vurulan takım memuru Zeynep Özçelik, hali ağır olmasından ötürü Diyarbakır'a gönderilmişti. Burada da meydana getirilen müdahaleden sonrasında hali fenalaşan ekip memuru Zeynep Özçelik'in, bir gün önce gece cankurtaran tayyare ile GATA'ya sevk edilmiş olduğu öğrenildi.

Vücudundaki ağır yanıklar sebebiyle GATA'ya sevk edilen hanımefendi polis memuru Özçelik'in, başı ve bedeninin farklı yerlerinden yanarak ağır yaralandığı açıklandı.

OPERASYON DÜZENLENDİ: 9 GÖZALTI

Şırnak'ın Silopi kazasında, bir gün önce gece yol kesip hüviyet muayenesi yaparken, 1'i takım 3 bireyin içerisinde bulunmuş olduğu arabaya Molotof atıp yaralanmalarına yol açan bir öbek PKK yandaşına ameliyat düzenlendi. Örgüt yandaşlarına meydana getirilen operasyonda 9 fert gözaltı yapıldı.

Silopi kazasında bir gün önce gece vakitlerinde 3'üncü Cadde'de yol kesip hüviyet muayenesi icra eden bir öbek PKK yandaşının engellemek istediği, bununla birlikte durmayan arabaya Molotof bombası atılması akıbeti 1'i bekçi, 2 fert ile beraber ekip memuru Zeynep Özçelik yaralandı. Yanma akıbeti hali ağırlaşan kadın grup memuru Zeynep Özçelik, ambiyans ambulansı ile ilkin Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi, akabinde ana kent Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) Hastanesi'ne sevk edildi.

Olay alt tarafı kesime sevk edilen polis ekipleri, tazyikli su ile teşkilat yandaşlarını dağıtırken, akşam saldırganlara ameliyat düzenlendi. Silopi Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Grup Amirliği ekipleri ve Özel Harekat polislerinin iştirak ettiği ameliyat kapsamında 9 fert gözaltı yapıldı. Gözaltına alınan şahıslar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Şahıslar, emniyette ifadeleri alındıktan sonrasında adliyeye çıkartılacak.
Polisi diri diri yaktılar video izle


EmoticonEmoticon