Serhat Teoman Kimdir Vikipedi Boyu Kaç Yaşında Nereli Resimleri Hayatı

Serhat Teoman  Biyografi

Bugünün saraylısı savaş kimdir? Ekranların sevilen dizisi Bugünün Saraylısı savaş gerçek adı ve Serhat Teoman vikipedi detayları yazımızın devamında mevcuttur. Serhat Teoman doğum yeri İzmir ilimiz olan yakışıklı başarılı oyuncu Serhat Teoman doğum tarihi 4 Haziran 1983 yılıdır.  80kg civarında olan Serhat Teoman boyu 1.80 cm üzeridir. Serhat Teoman sevgilisi kim var mı facebook twitter sayfaları gibi detayları güncelleyeceğiz. 31 yaşındaki yetenekli genç oyuncu Serhat Teoman Eğitim hayatını 2009 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Lisans yaparak tamamlamıştır.

ATV ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Bugünün Saraylısı dizisinde hırslı ve kinci Savaş adındaki bir genci canlandıran, sert mizacıyla ailesine, ağabeyine ve çalışlanlarına kesin emirler buyuran ve istediğine kesinlikle ulaşan Savaş Ayşen'e gönlünü kaptırıyor..

Serhat Teoman Oynadığı Rol Aldığı Diziler Filmler
Uygun Adım Aşk, Kurşun Yarası, Yalancı Yarim, Bilgiozetim.com, Bugünün Saraylısı, Ah İstanbul, Birimiz İçin, Yemin, Kanlı Düğün, Avrupa Yakası, Kuzey Güney, Gece Gündüz, Kız Takımı, Gün Akşam Oldu, Bitmeyen Şarkı, Hepimiz gibi dizileridir

Serhat Teoman Resimleri Foto Galerisi

Bugünün Saraylısı Savaş Ayşen Sahesi Video izle

1 yorum so far

HIC due guvenilir biri degilsin


EmoticonEmoticon