Window XP Vista 7'yi Windows 8'e Yükseltme Kurulum Video Anlatım

2014 Windows XP'ye Windows 8 kurulum resimli video anlatım Windows 8.1 size Windows Mağazası'nı, Başlangıç ekranını ve Microsoft hesabını sunuyor, amma velakin bununla beraber kişiselleştirme, araştırma, Mağaza uygulamaları ve bulut bağlantısında ve Windows'tan beklediğiniz emniyet ve güvenilirlik özelliklerinde geliştirmeler sağlıyor.

Windows Vista yada Windows XP sürümlerinden Windows 8.1 ürününe aktüelleme etmek için mahsulü Windows 8.1 DVD'sinden yükleyip pak yükleme gerçekleştirmeniz icap eder. Bu, arttırırken hiç bir dosyanızı, ayarınızı yada programınızı koruyamayacağınız anlama gelir.

Windows 8.1, Windows Vista yada Windows XP çalıştıran bilgisayarlara yüklenecek formda tasarlanmadığından, Windows 8.1 DVD'tepsi satın almadan evvel aşağıdakini yapmanızı önemle öneririz.
Sistem ihtiyaçlarını revizyon

Bilgisayarınızın Windows 8 sistem ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığını denetlemek için Windows 8 Yükseltme Yardımcısı’nı indirip çalıştırmanızı tavsiye ederiz. Windows 8.1 sistem ihtiyaçları ile Windows 8 sistem ihtiyaçları nerede ise aynı olduğundan dolayı bilgisayarınız Bilgiozetim.com, Windows 8 ürününü çalıştırabiliyorsa, bir çok halde Windows 8.1 ürününe yönelik güncellemeyi ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz. Yükseltme Yardımcısı program ve aygıt uyumluluğunu da denetler ve parasız ahenklilik tutanağı sunar.

Yine de Windows 8.1 DVD’tepsi satın almadan evvel Windows 8.1 sistem ihtiyaçlarını katiyen gözlemleyin. Güncelleştirilmiş şoförler ve donanım uyumluluğu ile alakalı bilgi için PC üreticinizin Web sitesini ziyaret etmenizi de tavsiye ederiz.

Aşağıda sistem gereksinimlerinin bir özeti verilmiştir:

    İşlemci: 1 (GHz) yada daha da çabuk

    RAM: 1 (GB) (32 bit) yada 2 GB (64 bit)

    Boş durağan disk çevresi: 16 GB (32 bit) yada 20 GB (64 bit)

    Grafik kartı: WDDM sürücülü Microsoft DirectX 9 grafik aleti

Mevcut bilgisayarınıza Windows 8.1 yükleyemiyorsanız, bugün dışarıda olan yeni nesil bilgisayarlardan birini almayı düşünebilirsiniz. Daha çok informasyon için bkz. Windows 8 Satın almak için burayı ziyaret edin.
Buradan Flash diskten Windows 7 Windows 8 kurma sayfamızı ziyaret edin.


EmoticonEmoticon