Windows XP için Windows 8 Teması indir gezginler Transformation pack

2014 Türkçe Windows XP Uyumlu Windows 8 Teması indir. XP'de çalışan Win 8 görünümü kurma resimli video anlatım. Windows 8 Transformation Pack download et bedava yükle. Windows 8′in arayüzü hakikaten fazlaca sevilen. Doğal olarak Windows 7 kullanıcıları bu arayüzü istiyorlar. Neyse ki uzun zamanda ilkin Windows 7 ahenkli Windows 8 theme hazır hale getirildi. Fakat bir kitle ulaştı ki, Windows 7′den daha çok bu temayı istiyordu. Tabii Windows XP kullanıcıları hala aşırı fazla.. Windows 8 RTM temasını Windows XP üzerine yüklemek ve yeni bir tema geliştirildi. Bunun yanı sıra yazılım uzmanları ektsra dönüşüm paketleri hazırladı.

Yukarıdaki görselde de göreceğiniz benzer, Windows XP için geliştirilen Windows 8 RTM ana konusu, hakikaten Windows 8 temasına hayli yakın. Windows XP’ye Winsows 8 benzer bakmak arzu ediyorsanız, katiyen bu ana konusu denemelisiniz. ilk olarak Windows 8 RTM Theme for Windows XP ismindeki ana konu dosyalarını indirin.

Ardından Winrar programından faydalanarak ana konu dosyaları dışarıya çıkartın. Burada iki uyarlama görmüş olacaksınız. XP başlat menüsü görünümü de değiştiriyor. Tema paketini buradan indirebilirsiniz.

Başlat çalıştır kısmına %windir%\Resources\Themes\ yazarak  Windows'ta yüklü  tema klasörünü açın. Buraya indirdiğiniz windows 8 görünmlü tema dosyalarını kopyalayın.
Win 8 Transformation Pack Kurulum Video izle
Not: Sisteminiz ekstra bir temaların yüklenmesine müsait değil ise, Universal Theme Patcher adlı kilitli dosyaları hackleyerek kilitlerini açan programı indirmeniz gerekiyor. Programı indirin ve 1 kez çalıştırın. Sistemi yine başlattığınızda dilediğiniz temayı kurabilirsiniz. Window 8 Transformation pack indirmek için burayı ziyaret edin.


EmoticonEmoticon