Akın Altan Kimdir Vikipedi Boyu Kaç Yaşında Nereli Resimleri Biyografi Hayatı

Akın Altan Biyografisi


Akın Altan hayatı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Çoğunun Ece Erken'in sevgilisi Akın Altan kim diye aradığı ve şu anda Bengü'nün sevgilisi kim aramalarına konu olan, Ünlü şarkıcı Bengü'den 5 senelik beraberlik sonrasında ayrılan son zamanlarda gündem olan magazin haberleriyle tanıdığımız Akın Altan vikipedi detaylarını araştırıyoruz. Kısa süre içerisinde Akın Altan twitter facebook instagram hesabı bilgileri yanı sıra Akın Altan ne iş yapar mesleği nedir sorularına da yanıt arayacağız. Akın Altan kiminle evleniyor? Ece Erken Bengü kiminle evleniyor son günlerin merak konu oldu...

‘HEP SUSAN BEN OLDUM’

Neredeyse her gün hususi hayatı ile konuşulan Ece Erken, vaziyete başkaldırı etti. Erken, Instagram sayfasına “Hep susan taraf oldum fakat verecek noktayı koyma zamanı. Akın Bey ile tanıştığımda, sonradan haberim olan Işınsu evvelinde de Deniz isminde sevgilileri ulaştı. Bir şeylere hüküm verdiğimizde dahi telefon trafiği yaşanmaktaydı. Artık kimse mağduru oynamasın. Mutluluklar dilemesin. Şarkı-türkü reklamlarını diğer mevzular üstüne yapsın.

‘KİMSE MAĞDUR EDEBİYATI YAPMASIN’

Ortada ne yarım kalan bir aşk ne de dostluk mevcut. Kimse mağdur edebiyatı yaparak her şeye kanan bir kısım halkımızı kandırmasın. Ben evlenirim, izdivaç etmem mevzu o değil. Konu artık milletin yalandan malzemesi olmaktansıkılmam. Sevgiyle kalalım. Yalansız olanından…” notunu düştü.

Akın Altan Resimleri Foto Galerisi


EmoticonEmoticon