Asker Disko Nedir Askerde Diskoya Gitmek Ne Demek Kalktı mı Açılımı

Askerlikte Disko Ne Demek?

Dis-ko manası neye denir, Disko ne anlama gelir ? Askerde Diskoya Gitmek Ne Demektir ne anlama gelir Askerlikte Disiplin koğuşu. Değerli meraklı acemi kardeşlerimiz, biliyoruz ki coşku ve vahamet ile başınıza nelerin geleceğini hayal etmeye çalışıyorsunuz. Vallaha şunu açıklayalım sağlam torpiliniz aksi taktirde çekeceğiniz rezilliğin bini bi ücret :) O kadar ilginç haller yaşayacaksınız ki askerlik hayatınız süresince sizler dahi inanamayacaksınız, Ozguncel.com Muayenede artk kalktı sanıyoruz ama evvelde tatbik edilen metot apış aranıza bakılması, (AliOsman) sağlam mı? muayenesi peşinde saç, sakal traşı, kıyafet, kuşam, mıntıka hijyenliği, izmarit toplama, bol miktarda nobet tutmak, çarpılmak :)

Aklıma geldikçe sayıyorum saydıkça gülüyorum. Neyse önerim seçeceğiniz askerlik arkadaşlarınız mevzusunda dikkatli davranmanız. Etrafınızda dolanan gariban takılan yafşaklara karşı gözünüz açık olsun zira cebinizdeki parayı değil kullanmış olduğunu donu dahi çalabilirler kız arkadaşınızın, eşinizin, bacınızın fotoğraflarını de birliğinize alışana, etrafınızdaki kişileri tanıyana kadar yanınızda bulundurmama ya da öneririz. Herkes erkek olduğu için dişi sineğin arandığı yerde uygunsuz ihtiyaçları için kullanmaya çalışılabilir. Bu saydıklarımızın tümü gerçekten yaşanmış olaylardan alıntıdır. Sonunda bu günlere hem küfredecek, aynı zamanda özleyeceksiniz bunuda bilin :)

Gelelim konumuzun başındaki suale disko neye denir? Disko kural ihlali, taşkınlıklar yapıp ceza aldıktan sonra hayvan görmek için iri yarı asker kardeşlerimizin gardiyanlığınca azarlanıp, terslenip, küfürler yeyip hatta sağlam dayak yiyeceğiniz mekandır. Dis-Ko yani "Disiplin Koğuşu" anlamına gelmektedir. Herkese hayırlı teskereler.
Askerde Disko Kalktı mı izle


EmoticonEmoticon