Boynu Bükükler Bitti mi Neden Yok Kaldırıldı mı Niye Final Yapıyor Bitiyor mu

Boynu Bükükler Dizisi Neden Kaldırıldı?

Kanal D ekranlarında kısa süre önce yayına giren ve yeni sezon projelerinden biri olarak izleyiciye sunulan Boynu Bükükler neden bitti. Boynu Bükükler neden final yaptı. Boynu Bükükler kaldırıldı mı? Boynu Bükükler niye yok? sorularını ard arda getirdi.

Evet değerli takipçiler geldik bir dizinin daha sonuna. Birçok izleyici tarafından benimsenen başarılı fakat bahtı kara projelerden biri olan Boynu Bükükler dizisi ekranlara veda ediyor. Bilgiozetim.com Yayıncı kuruluş Kanal D yarafından büyük hayaller çekimlerine başkanan fakat düşün reyting rekorları nedeniyle hayal kırıklığına sebep olan Boynu Bükükler ekranlara veda ediyor.
Bir çok ünlü ve başarılı isimlerin rol aldığı bu güzel dizi Boynu Bükükler kaldılmasını yanlış buluyorsanız, bu diziyi gerçekten seviyorsanız hemen düşüncelerinizi yayıncı ve yapımcı kuruluşa bildirin, dizinize sahip çıkın tepkisiz kalmayın!

4 yorum

Abi ya,ilk kez bir dizi begenbeye baslamistik,ilk kez bir dizinin tadina varmistik,sabirsizlikla o gunu ve saati bekliyorduk,soz- konusu ilk kez okadar sicak bir aile ortami olusiyordu, benimle ayni fikirde olan bir cok insan var, ayni sicakligi pajlasan,ayni heycani yasayan ,ayrica o diziyi kurtarmak istiyen ☹☹lutfen ama lutfen bu konuda biraz yardiminiza ihtiyaclari var.lutfen o dizi batmasin , bir sans daha tanilmasini isteriz,Lutfen........☹☹☹☹

Boynu bükükler neden bitti.Dizinin gununu surekli degistirdiler, bir de az izlendi dediler. Biz izleyenler bile günü takipte zorlandik.Dizimiz devam etsin.

BOYNU BUKUKLER TEKRAR BAŞLASIN


EmoticonEmoticon