Kent TV Frekansı 2014 Kent TV Turksat Yeni Uydu Güncel Frekansları Şifre Kodları

2014 Kent TV izle seyret, Kent TV yeni uydu Frekansları Yeni Türksat 3A Kent TV uydu şifreleri, Türkiye'nin sevilen ve büyük ilgiyle takip edilen televizyon kanallarından biri olan Kent TV canlı yayın hizmetlerini internet üzerinden online olarak a sunmaktadır. Bu yazımızda kanalın yeni uydu frekansları Türksat 1C/2A/3A at 42.0°E üzerinden yayın yapan Kent TV frekans kodları hakkında bilgi sunmaya çalışacağız.

İlerleyen yazılarımızda Kent TV günlük yayın akışı ve haftalık yayın akışı bilgilerini de sunacağız. Ayrıca dizileri hangi günlerde yayınlanıyor. En sevilen yeni yarışma ve eğlence programları ile birlikte Kent TV anahaber bülteni yayın saatleri günleri tarihleri gibi detayları da sizlere aktaracağız.

Dilerseniz Bilgiozetim.com TV Dünyası kategorimizi ziyaret ederek popüler dizilerin oynucu kadrosu ve Biyografi bölümümüzden de sevilen oyuncuların hayatları hakkında vikipedi blgilerine ulaşabilirsiniz.

Kent TV Türksat 2014 Uydu Frekansları
Frekans Polarizasyon    Kapsama   SR  FEC V-PID A-PID  Uydu

Muğla Bodrum yerel kanalı olarak hizmet veren Kent TV uydu yayınına henüz geçmemiştir. Ayrıntılar için resmi sitesi kenttv.net adresini ziyaret edin


EmoticonEmoticon