Medcezir Mira Yaman Fırtınam Felaketim Hasretim Yetmiyor Sevişmeler Sözleri Dinle

Medcezir 27. bölümde çalan şarkı dinle yenleri ne hale getirdi hatırlarsınız eminiz. Bu duyguları yeniden yaşamak isteyenlere Medcezir Mira Yaman düeti videosunu izle meniz için tekrar paylaşıyoruz. Mira Yaman Medcezir şarkısı indir mp3 formatında cep telefonuna arama melodisi yap diyenlerde var. Mira Yaman Yetmiyor sevişmeler yetmiyor şarkısını kim söylüyor diye merakla arayanlar varsa onlarada hemen yanıtı verelim. 1993 senesinde çoğunuz dünyada yokken başarılı müzisyen Levent Yüksel'in büyük ilgi gören şarkısı olarak dinleyici ile buluşmuştur.

Şarkı ayrıca bu güzel diziye de adını vermiştir. Medcezir dizisi Yaman (Çağatay Ulusoy) ve Mira (Seranay Sarıkaya) 21 Mart 2014 Cuma günü yayınlanan 27. son yeni bölümde söyledikleri düeti dinle yemeyenler yazımızın devamından Mecdezir Yaman Mira Medcezir Fırtınam felaketim hasretim, yetmiyor sevişmeler yetmiyor şarkı sözleri ve video klibine ulaşabilirler.

Bu güzel şarkıyı ve bu bölümde olan Mira Yaman aşkı yakınlaşmasını beğendiniz mi? yorumlarınızı düşüncelerinizi hemen paylaşın.


Mira Yaman Levent Yüksel Medcezir Şarkı Sözü
Dökülür yedi verenler
Teninden Rengarenk
Açarsın mevsimli mevsimsiz birtanem
Değişir kokun,ısınır kanın beni yakarsın
Vazgeçilir gibi değil bu med cezirler…
Fırtınam felaketim hasretim
Yetmiyor sevişmeler yetmiyor
Şiddetin ne hoş ne güzel şefkatin
Sevdikçe sevesim geliyor
Ölene kadar peşindeyim bırakmam
Kaynak Bilgiozetim.com farkı
Tutuşur geceler yanar geceler söner
Bedenim altüst sarhoş başım döner …
Karışır tenime karışır teninin tuzu bir tanem
Vazgeçilir gibi değil bu med cezirler…
2014 Mira Yaman Düet Medcezir Şarkısı Dinle


EmoticonEmoticon