Tuğba Yurt Kimdir Kaç Yaşında Nereli Vikipedi Resimleri Biyografi Hayatı

Tuğba Yurt Biyografi

Son zamanların en beğenilen müzisyenlerinden biri olan Tuğba Yurt vikipedi detaylarını sizlere aktaracağız Tuğba Yurt doğum tarihi 02.09.1987 yılıdır. 27 yaşındaki Tuğba Yurt doğum yeri Belçikai'dır. Türkiye'ye dönüş yaptıktan sonra Bursa’da yaşamaya başlamıştır. Tuğba Yurt sevgilisi kim var mı evli mi kiminle çıkıyor araştırıp sunacağız.

Siyah saçlı, kahverengi gözlü 1.60 cm boyu civarında 45-50 kg ağırlığında olan Tuğba Yurt 11 yaşından itibaren Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda klasik batı müziği eğitimi almaya başlamıştır. Kendisi ses yeteneği haricinde Viyola gibi müzik aletleri kullanabilmektedir.

Tuğba Yurt eğitim hayatını Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezu olarak tamamlamıştır. Bilgiozetim.com Uzun yıllar boyunca yurt dışında çeşitli orkestralarda ve Bursa Senfoni Orkestrasında görevler almıştır. 8 yıldır sahne alan güzel şarkıcı Tuğba Yurt halen viyola dalında yüksek lisans çalışması yapmaktadır.

Tuğba Yurt Telefonu Maili Twitter Facebook Sayfası İletişim Bilgileri
E-posta    menajer@tugbayurt.com.tr, yurttugba (Twitter), yurttugbaofficial (Instagram), yurttugba (facebook) tugbayurt.com.tr resmi internet sitesinden iletişime geçebilirsiniz.
Tuğba Yurt Resimleri Foto Galerisi
Tuğba Yurt Ağır Yaralı Dinle


EmoticonEmoticon