ümit ibrahim Kantarcılar kimdir vikipedi kaç yaşında nereli resimleri biyografi hayatı kızlar ve anneleri sunucusu

Ümit İbrahim Kantarcılar Biyografisi

Kızlar ve anneleri sunucusu kim? özgeçmişi hakkında bilgi ya da Bilgiozetim.com ATV ekranlarının gündüz kuşağı en çok izlenen yarışma programı Kızlar ve anneleri sunucusu Ümit İbrahim Kantarcılar kimdir sorularına yanıt arayan takipçilerimize Ümit İbrahim Kantarcılar vikipedi detaylarını aktaracağız. Keyifli bir sunum ile izlenme rekorları kıran gündüz programı Anneler ve kızları adlı yetenek yarışmasının sunumunu yapana Mavi gözlü sarı saçlı yakışıklı sunucu İbrahim Kantarcılar doğum tarihi 10 Ekim 1987 yılıdır. Ümit İbrahim Kantarcılar sevgilis kim var mı diye soranlara yanıtlayalım. Doktorlar dizisinden tanıdığımız Gamze Topuz ile çıktığı haberlerle gündeme gelmiştir. Ümit İbrahim Kantarcılar facebook sayfası twitter hesabı gibi bilgileir de sizlere sunacağız.

Terazi burcu olan 27 yaşındaki genç kızların hayranlıkla izlediği Ümit İbrahim Kantarcılar doğum yeri Antalya ilimizdir. 1.88 cm boyunda, 80 kg civarında olan tecrübeli genç sunucu Ümit İbrahim Kantarcılar eğitim hayatı doğduğu şehirde başlamış henüz Bilgiozetim.com,  İlkokul 1. sınıfta ilen okul tiyatrosu ile başladığı bu yola Antalya Belediye Tiyatrosu’da devam etmiş, 2005 yılında Müjdat Gezen Konservatuvarı’nı kazandı. 2009 yılında Maltepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nü burslu kazandı ve bu sırada Ali Poyrazoğlu tiyatrosu'na başladı ve şirketlere eğitim vermeye ve gösteri sunmaya başladı.

Ümit İbrahim Kantarcılar Rol Aldığı Diziler Projeler Reklam Filmleri
Antalya Belediye Tiyatrosun : Midirfillik, Düdüklüde Kıymalı Bamya, Sahte Kahramanlar
Müjdat Gezen Konservatuvar: Gazinoda Aşk Başkadır, Artiz Mektebi, Yarışmalar Kabare
Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu: Ben Eskiden Küçüktüm, Bilgiozetim.com, İki İleri Bir Geri, İçimdeki Timsah, Yalı Çapkını (Stand Up gösterisi), Bir Sen Kaldın Yanlızlık Gelince, Tanımadığım Adamlar
Televizyon Çalışmaları: Çakıl Taşları 2010 Fox TV, Turkcell Reklamı 2009, Alpella Oneo Reklamı 2005, Hayat Türküsü 2006 (Trt-1), İki Aile 2006 Star TV, Kızlar ve Anneleri

Ümit İbrahim Kantarcılar Resimleri Foto Galerisi


 İbrahim Kantarcılar Doğum Günü Slayt Videosu izle

Başarılı ve yakışıklı oyuncu ümit ibrahim Kantarcılar hakkındaki düşüncelerinizi mesajlarınızı yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

6 yorum

Kurban olurum ben sana ümit seni seviyorum hemde çok

Sana aşığım umıt

Seni seviyorum canım aşığım sana

Kimseye inanma sadece bana inan

😍😍😍

Allahım aşık oldum galiba ümitttt


EmoticonEmoticon